SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Zakupy last minute" w nowej kampanii platformy Klarna

Internetowa platforma finansowa Klarna wystartowała z wakacyjną akcją pod hasłem „Zakupy last minute. Płatność na spokojnie”. Działania komunikacyjne przygotowano z wybranymi partnerami marki, m.in. Ray Ban, Kubota, House, eZebra,  God Save Queens, Surf Inc oraz Grail Point.

Article

W najnowszej kampanii „Zakupy last minute. Płatność na spokojnie” szwedzki fintech wspólnie z wybranymi sklepami partnerskimi przypomina, że dzięki elastycznej usłudze „Zapłać za 30 dni” decyzje i wydatki związane z wakacjami − także tymi planowanymi na ostatnią chwilę − można podjąć w sposób przemyślany, korzystając z możliwości odroczenia płatności o 30 dni bez odsetek.  

- Przed wyjazdem na wakacje każdy z nas stoi przed ważnym pytaniem: co ze sobą zabrać? Oczywiście, najlepiej byłoby stworzyć listę rzeczy i przygotować się kilka tygodni wcześniej, ale życie często płata nam figle, a plany mogą zmieniać się w ostatniej chwili. Klarna doskonale rozumie tego typu sytuacje, dlatego dajemy naszym klientom możliwość skorzystania z elastycznych metod płatności i odroczenia terminu zapłaty, bez dodatkowych kosztów, aby mogli w pełni czerpać radość z letniego wypoczynku – mówi Agnieszka Jabłońska-Twaróg, marketing manager B2C w Klarnie.

Najnowsza kampania Klarny „Zakupy last minute. Płatności na spokojnie” prezentuje znane i lubiane wśród polskich klientów marki tj. Ray Ban, House, Kubota, eZebra, Surf Inc, Grail Point oraz God Save Queens, które oferują swoim klientom płatności w stylu #smoooth, tym samym zapewniając im większą swobodę przy dokonywaniu wakacyjnych zakupów.

Działania reklamowe potrwają do końca czerwca. W kampanii wykorzystano nośniki reklamy zewnętrznej (OOH) w Warszawie oraz kanały digital - social media i display. Za koncept kreatywny i jego realizację odpowiada zespół Klarny. Media zaplanował i kupił dom mediowy EssenceMediacom. Działania komunikacyjnie wspiera Havas PR Warsaw.

Dołącz do dyskusji: "Zakupy last minute" w nowej kampanii platformy Klarna

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl