SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zbigniew Biskupski: z „Dziennika Gazety Prawnej” do zarządu Infor Ekspert

Od 1 maja br. do zarządu spółki Infor Ekspert dołączy Zbigniew Biskupski, dotychczas pierwszy zastępca redaktora naczelnego „Dziennika Gazety Prawnej” wydawanej przez Infor Biznes (obie spółki wchodzą w skład Grupy Infor PL).

Biskupski zostanie członkiem zarządu nadzorującym sprawy wydawnicze. Z Grupą Infor jest on związany od 15 lat, realizował w niej wiele projektów wydawniczych - był m.in. redaktorem naczelnym "Prawa i Życia" oraz założycielem i naczelnym tygodnika "Twój Biznes”. Pierwszym zastępcą redaktora naczelnego „Gazety Prawnej” (obecnie „Dziennik Gazeta Prawna”) został w 2005 roku. Po wejściu Biskupskiego do zarządu Infor Ekspert, będzie on trzyosobowy, a nadal zasiadać w nim będą Antoni Kiersnowski jako prezes i Aneta Kowalska jako członek zarządu.

W związku z odejściem Zbigniewa Biskupskiego z „DGP” liczba zastępców redaktora naczelnego tytułu Tomasza Wróblewskiego zmniejszy się do czterech. Stanowiska te piastować będą nadal Krzysztof Bień, Marcin Piasecki, Andrzej Talaga oraz Marek Kutarba, który przejmie od Biskupskiego nadzór nad sprawami dotyczącymi rozwoju części specjalistycznej „DGP” w zakresie prawa i podatków.

Dołącz do dyskusji: Zbigniew Biskupski: z „Dziennika Gazety Prawnej” do zarządu Infor Ekspert

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl