SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zintegrowany PR Kolastyny i Miraculum

Dwie z firm kosmetycznych wchodzących w skład grupy kapitałowej Kolastyny - łódzkie Laboratorium Kolastyna oraz krakowska fabryka kosmetyków Miraculum - podjęły decyzję o zintegrowaniu od marca działań PR obu spółek

Zmiany te związane są z tworzeniem wspólnej strategii dla całej Grupy Kolastyny. Obaj producenci kosmetyków stawiają na ofertę uzupełniającą się, która pozwoli uniknąć konkurowania między sobą w zakresie tak produktów, jak i podejmowanych akcji promocyjnych. To oznacza konieczność koordynacji działań m.in. wobec mediów oraz w relacjach z otoczeniem biznesowym.

Odpowiedzialność za kontakty z prasą oraz za PR produktowy i korporacyjny grupy przejął dotychczasowy dział PR Kolastyny. Kreowaniem i umacnianiem wizerunku obu firm i ich produktów będą zajmować się m.in. Dyrektor PR Grupy Kolastyny Kinga Niżewska oraz Specjalista ds. PR Iwona Harmasz-Jędrej.

Stawiamy sobie za cel ukazywanie firm z Grupy Kolastyny jako przedsiębiorstw nowoczesnych, spełniających wysokie wymagania UE, a przy tym oferujących swoim klientom produkty odpowiadające ich oczekiwaniom i możliwościom finansowym. Mamy nadzieję na umocnienie pozycji zarówno Kolastyny, jak i Miraculum na rynku krajowym, jak też na rynkach innych państw europejskich.

W zakresie PR wewnętrznego wyzwaniem na najbliższy rok jest integracja Grupy i stworzenie sprawnego systemu komunikacji pomiędzy naszymi firmami. Chcielibyśmy, aby pracownicy przedsiębiorstw byli coraz bardziej świadomi, że współtworzą najsilniejszą polską grupę kosmetyczną - mówi Kinga Niżewska.

Kinga Niżewska pracuje w branży PR od 7 lat, w tym od roku w Kolastynie. Wcześniej - m.in. w sieciowej agencji PR Feedback/Hill and Knowlton. Jest też wykładowcą na Podyplomowych Studiach Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim.

Iwona Harmasz-Jędrej z branżą kosmetyczną związana jest od 7 lat, a od 2 lat zajmuje się w Kolastynie kontaktami z prasą. Wcześniej m.in. prowadziła szkolenia kosmetyczne dla trenerów i konsultantek w Avonie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zintegrowany PR Kolastyny i Miraculum

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl