SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Złote Przeboje liderem w Poznaniu - zyskuje Trójka, ostro w dół Radio Zet

Przedstawiamy raport Radio Track Millward Brown za okres luty - kwiecień 2013 roku przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w Poznaniu.

Złote Przeboje liderem w Poznaniu - zyskuje Trójka, ostro w dół Radio Zet

Pozycję lidera zajęły Złote Przeboje (wzrost z 13,0 proc. do 16,5 proc. udziału). Na drugie miejsce - z piątego - awansowała Trójka (z 8,7 proc. do 13,5 proc.). Na ostatnią pozycję podium - z miejsca drugiego - spadła Eska (pomimo wzrostu udziału z 12,6 proc. do 12,7 proc.). Natomiast na czwartą lokatę - z miejsca trzeciego - spadło RMF FM (również pomimo wzrostu udziału z 9,8 proc. do 9,9 proc.).

Poznańluty 2012 : kwiecień 2012maj 2012 : lipiec 2012sierpień 2012 : październik 2012listopad 2012 : styczeń 2013luty 2013 : kwiecień 2013
Radio Złote Przeboje 88,4 FM13,0%12,7%16,6%15,6%16,5%
Trójka8,7%13,3%10,4%9,9%13,5%
Radio ESKA12,6%13,8%12,6%12,9%12,7%
Radio RMF FM9,8%12,8%10,3%13,5%9,9%
Radio ZET9,7%7,0%7,2%7,8%6,8%
Polskie Radio Merkury7,4%4,6%5,6%7,5%5,2%
Radio Eska Rock6,1%4,1%4,3%3,9%4,7%
Jedynka6,3%7,0%8,9%7,4%4,7%
Radio TOK FM6,5%5,5%5,1%3,7%4,7%
MC Radio4,6%2,7%2,9%3,2%3,3%
Radio CHILLI ZET2,2%3,3%2,7%2,7%3,1%
Radio RMF Classic1,5%2,7%1,9%3,0%1,9%
Radio PLANETA1,9%1,6%2,4%1,1%1,9%
Radio RMF MAXXX1,7%2,0%1,4%1,8%1,6%
Radio PiN0,1%0,8%0,0%0,5%1,5%
Emaus - Katolickie Radio Poznań0,6%0,5%0,6%0,8%1,4%
Dwójka1,1%0,5%1,1%0,6%1,4%
Radio Maryja2,1%1,5%1,2%0,9%1,4%
Radio 105,4 Roxy FM1,9%1,0%2,5%0,9%1,3%
Radio Afera0,8%0,2%0,5%1,3%0,9%
Czwórka0,4%0,3%0,2%0,4%0,7%
Radio Blue FM 103,40,9%1,4%1,1%0,5%0,5%
N=909906894865797


Od fali październikowej 2012 do badania Radio Track wprowadzony został nowy model ważenia. W celu wyrównania struktury próby do struktury populacji do ważenia danych surowych wprowadzono kategorię wykształcenia. Została ona dodana do dotychczas stosowanych kategorii, takich jak: płeć, wiek, miejsce zamieszkania, wielkość gospodarstwa oraz dzień tygodnia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Złote Przeboje liderem w Poznaniu - zyskuje Trójka, ostro w dół Radio Zet

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
asdw kocham RMF FM a Radio ZET trzeba zamknac
Kocham RMF FM.
odpowiedź
User
konik
Radio Zet faktycznie spadło, ale zwróćmy uwagę jak nisko jest Jedynka PR.
odpowiedź