SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany personalne w spółce Dr Irena Eris

Od 1 kwietnia spółka Dr Irena Eris ma nowego prezesa Zarządu

Funkcję tę objął Cezary Kołodziejczyk, który od czterech lat zajmował w firmie stanowisko dyrektora ds. rynku i był członkiem Zarządu. Zastąpił na tym stanowisku Henryka Orfingera, który nadal będzie pełnił funkcję przewodniczącego rady nadzorczej spółki. Orfinger kierował firmą od początku jej istnienia, kiedy wraz z żoną Ireną Eris założył firmę Eris. Decyzja o rezygnacji ze stanowiska jest związana z działalnością Orfingera w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych - jest on przewodniczącym rady głównej, z jego inicjatywy powstał Polski Związek Pracodawcow Branży Kosmetycznej, którego jest prezesem. Dalsze łączenie kilku funkcji okazało się niemożliwe ze względów organizacyjnych i czasowych. Irena Eris nadal pełni dotychczasową funkcję dyrektora ds. rozwoju.

Cezary Kołodziejczyk dotychczas był dyrektorem ds. rynku i członkiem zarządu, z firmą jest związany od 4 lat. Jego dotychczasowe stanowisko powierzono Irenie Makarewicz, która jest w firmie nową osobą. Przez ostatnie 7 lat była dyrektorem ds. sprzedaży na rynki Europy Środkowo-Wschodniej w firmie Masonite.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany personalne w spółce Dr Irena Eris

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl