SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w Austrian Airlines

Przedstawicielstwo Austrian Airlines w Polsce ma nowego dyrektora Soerena Olsena, pełniącego wcześniej funkcję dyrektora Austriackich Linii Lotniczych na Danię

Jednocześnie po dwóch latach na stanowisku dyrektora Austrian Airlines na Polskę, Robert Stainoch powraca do Wiednia, gdzie obejmie stanowisko Area Managera działu cargo.

Soeren Olsen będzie odpowiedzialny za całościową strategię działań austriackich linii lotniczych na rynku polskim. Zadania, jakie stoją przed nim to przede wszystkim współpraca z agentami i partnerskimi liniami lotniczymi, organizacja i koordynacja działań związanych ze strategią sprzedaży i marketingu w Polsce.

Dnia 30 listopada br. w Hotelu Marriott w Warszawie zostanie przedstawiony nowy dyrektor austriackich linii lotniczych - Soeren Olsen. Spotkanie zorganizowane przez Austrian Airlines to także pożegnanie Roberta Stainocha, który przechodzi do siedziby        w Wiedniu, aby pełnić obowiązki Area Managera działu cargo. 

"Chcemy podziękować Robertowi Stainochowi za niezwykle owocną współpracę. Jego zaangażowanie w rozwój Austrian na rynku polskim i niezwykła osobowość sprzyjały rozwojowi austriackich linii lotniczych w Polsce i tworzyły przyjemną atmosferę pracy" - komentuje Beata Wieteska, Marketing nad Sales Executive. "Żegnając dyrektora cieszymy się z jego awansu. Stanowisko Area Mangera działu cargo, jakie przejmuje Robert Stanoch jest nowym, niezwykle inspirującym wyzwaniem. Życzymy mu dalszych sukcesów           na drodze zawodowej" - dodaje Beata Wieteska.

"Doświadczenia, jakie nabyłem podczas dwuletniej pracy w polskim oddziale Austrian są nie do przecenienia. Specyfika rynku polskiego i praca w polskim środowisku stanowiły dla mnie istotne i pozytywne doświadczenie, które z całą pewnością zapisze się na długo         w mojej pamięci" - mówi Robert Stainoch, dyrektor Austrian Airlines na Polskę. "Przekazując stanowisko Soerenowi Olsenowi jestem pewien, że zaplanowane cele Grupy Austrian Airlines zostaną zrealizowane w sposób profesjonalny i na najwyższym poziomie" - dodaje Robert Stainoch.

Austrian Airlines należy do grupy Austrian, w skład, której wchodzą również Austrian Arrows oraz Lauda. Swoje usługi świadczy od 1957 r. Od tego czasu Austrian Airlines utrwala pozycję dominującego przewoźnika w obsłudze połączeń między wschodem           a zachodem Europy. Od 2000 r. jest członkiem największego aliansu lotniczego Star Alliance. Austriackie linie lotnicze zajmują bardzo silną pozycję w obsłudze ruchu lotniczego na lotnisku w Wiedniu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Austrian Airlines

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl