SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w Endorfina Events: Michał Lizner business development managerem, Michał Kaleta w zarządzie

W agencji Endorfina Events pracę jako business development manager zaczął Michał Lizner, natomiast dyrektor zarządzający Michał Kaleta dołączył do zarządu. Ponadto w firmie zmieniono organizację działu produkcji oraz powiększono dział finansowy.

Article

Jako business development manager Michał Lizner odpowiada w Endorfina Events za cały proces sprzedażowy: od uzyskania pytania ofertowego od klienta do podpisania z nim umowy. - 290 zapytań i 209 złożonych ofert przy 252 dniach roboczych w 2015 roku to skala wymagająca bardzo dużej dyscypliny w zarządzaniu pracami na poziomie sprzedaży. Michał Lizner to bardzo wysokiej klasy specjalista, który swoje doświadczenia w branży zdobywał zarówno w ramach tworzenia koncepcji jak również ich realizacji, w tym za granicą w naszych strukturach - uzasadnia Maciej Ledzion, członek zarządu i partner w agencji.

Do zarządu firmy dołączył natomiast Michał Kaleta, który jest z nią związany od sześciu lat, a w lipcu ub.r. awansował na stanowisko dyrektora zarządzającego. W zarządzie oprócz niego i Macieja Ledziona (odpowiadającego za rozwój biznesu) jest jeszcze prezes Agnieszkę Sołtysiak, która zarządza finansami.

Jednocześnie zreorganizowano dział produkcji - został on podzielony na trzy zespoły zajmujące się różnymi grupami klientów. Ponadto zatrudniono nowe osoby w dziale finansowym. - Więcej realizacji to także więcej dokumentów a tym samym większe zapotrzebowanie na prace księgowe. Rok 2015 minął pod znakiem nowego systemu finansowo-księgowego, dzięki któremu usprawniliśmy pracę na poziomie zarządzania finansami w firmie. Poziom 18 mln zł netto przychodu w naszej branży to konieczność obracania tysiącami dokumentów, dlatego też postanowiliśmy zwiększyć zespół również w tym zakresie - tłumaczy Agnieszka Sołtysiak.

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Endorfina Events: Michał Lizner business development managerem, Michał Kaleta w zarządzie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl