SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w „Radio dla Ciebie”: Paweł Homa dyrektorem, Bobrowski odpowiada za muzykę

Od 1 stycznia br. w Polskim Radiu Regionalnej Rozgłośni w Warszawie RDC „Radio dla Ciebie” obowiązuje nowa struktura organizacyjna. Wprowadzony podział ma poprawić funkcjonowanie stacji i komunikację wewnątrz spółki.

Zmiany w „Radio dla Ciebie”: Paweł Homa dyrektorem, Bobrowski odpowiada za muzykę

W miejsce Biura Promocji i PR oraz Agencji Reklamy zostało utworzone Biuro Marketingu i Sprzedaży, a na dyrektora biura został powołany Jan Kreczmar (wcześniej Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej PLL LOT, dyrektor marketingu Grupy LOTOS, pełnomocnik Członka Zarządu d/s Marketingu i Sprzedaży Polkomtel S.A., w latach 1993-1996 dziennikarz Radia Kolor). Stanowisko zastępcy dyrektora marketingu ds. sprzedaży objęła Ilona Wiśniowska (wcześniej dyrektor agencji reklamy RDC „Radio dla Ciebie”, pracowała również w Radiu 94 i Radiu Kolor)

W ramach nowej struktury stanowisko dyrektora programu obejmie Paweł Homa (wcześniej p.o. dyrektora programu, z RDC związany od 2010 r., pracował również w radiu RMF FM, w Trójce PR, współpracował z TVP oraz TVN). Sekretarzem programu będzie Adam Szczurzewski (wcześniej p.o. sekretarza programu, w mediach pracuje od 1990 r., od 1992 r. w Polskim Radiu, z RDC związany od maja 2010 r.). Redakcją Muzyczną i Oprawy programu będzie kierował Paweł Bobrowski (ostatnio p.o. kierownika, w RDC od 1997 roku, muzyczny dziennikarz radiowy i telewizyjny, współpracował z TVP3, Polsatem i Programem 1 Polskiego Radia). Kierownikiem Redakcji Informacji i Publicystyki została Magdalena Szturemska (wcześniej p.o. Kierownika Redakcji Informacji, ponadto współpracowała z TVP Info, RMF, RMF Maxx, TV Biznes, Programem 1 PR, Radiem Mazowsze). Obecnie trwa proces rekrutacyjny na stanowisko Kierownika Redakcji Internetowej.

Dyrektorem Biura Informatyki i Transmisji został Piotr Podgórski.

„Zmiana schematu organizacyjnego jest jednym z przejawów istotnych zmian, przed jakimi stoi Spółka w najbliższym czasie. Jest to kolejny krok w budowaniu radia silnego, mądrego i nowoczesnego” - powiedział Jolanta Kaczmarek, prezes zarządu „Radia dla Ciebie”.

Polskie Radio RR w Warszawie RDC „Radio dla Ciebie” nadaje program na obszarze województwa mazowieckiego: Warszawa 101 FM; Płock 101,9 FM; Ostrołęka 100,8 FM; Siedlce 103,4 FM; Radom 89,1 FM; Ostrów 87,6 FM.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w „Radio dla Ciebie”: Paweł Homa dyrektorem, Bobrowski odpowiada za muzykę

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jozek
a czarzasty jakiego dzialu tam zostal dyrektorem ????
8 9
odpowiedź
User
niedowiarek
ciekawe czy poprawi to słuchalności ??? aktualnie na poziomie 1% ;-)
8 9
odpowiedź
User
af
@Jozek - Włodek to szef wszystkich szefów przecież!
8 8
odpowiedź
User
rrrdc
Wszystkie zmiany tylko po to, żeby zatrudnić kolejnego kolesia Jana Kreczmara na wysoko płatnym stanowisku. Kaczmarek tylko mnoży kierownicze stanowiska dla znajomych, a kryzys dzieli pomiędzy szeregowych pracowników. A słuchalność spada. Czy wkrótce osiągnie 0,1%?
8 8
odpowiedź
User
radio
"Zmiana schematu organizacyjnego jest jednym z przejawów istotnych zmian, przed jakimi stoi Spółka w najbliższym czasie. Jest to kolejny krok w budowaniu radia silnego, mądrego i nowoczesnego” - powiedział Jolanta Kaczmarek, prezes zarządu „Radia dla Ciebie”

Kaczmarek nie kompromituj się 'piarowskim" tekstami bo nie masz pojęcia o nowoczesnym radiu, mądrością nie grzeszysz, a Twoją jedyną siłą jest znajomość z Czarzasty.
8 8
odpowiedź