SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w STGR Stargraphics

STGR Stargraphics Creative Services rozbudowuje i modernizuje swoje struktury.

W związku z  rozwojem STGR Stargraphics, dotychczasowy Account Director Tomasz Grudzień, objął stanowisko Partnera Zarządzającego. Jednocześnie nadal będzie kierował całym zespołem powołanym do obsługi klienta.

Zmiana ta jest również wynikiem powołaniem do życia nowego podmiotu działającej w Grupie STGR – OUTLINE Outstanding Creatives.

Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na usługi z zakresu marketingu bezpośredniego, agencja OUTLINE będzie się zajmowała aktywnością w tym obszarze, operując zarówno na rynku polskim jak i krajach Skandynawii: Szwecji, Norwegii, Finlandii.

Prezesem oraz Dyrektorem Zarządzającym Grupy STGR pozostaje Piotr Tatarski. Jednocześnie do grona zespołu kreacyjnego dołączyła Iwona Piechocka, a na początku lipca br. do agencji dołączą 2 kolejne osoby, które maja wzmocnić zespól accountow kierowany przez Tomasza Grudzień.

Agencja STGR Stargraphics powstała w 2002 r.

Dołącz do dyskusji: Zmiany w STGR Stargraphics

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl