SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zuzanna Warowna-Toruńska: z DDB & Tribal na czele Ogilvy & Mather

Zuzanna Warowna-Toruńska w połowie listopada br. obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego Grupy Ogilvy & Mather, zwolnione niedawno przez Olgę Sobieraj. Wcześniej pracowała m.in. w agencjach DDB & Tribal, Synergy Marketing Partners, Lowe GGK i BBDO Warszawa.

Zuzanna Warowna-Toruńska Article

Jako dyrektor zarządzająca Warowna-Toruńska będzie odpowiedzalna za kierowanie całą Grupą Ogilvy & Mather, do której należy siedem firm komunikacji marketingowej: Ogilvy & Mather Advertising, Ogilvy Brand Consulting, Ogilvy One, Geometry Global, Ogilvy PR, Redworks i SoHo Square. Poprzednio to stanowisko zajmowała Olga Sobieraj, która w maju br. odeszła z firmy po 16 latach pracy.

- W naszych poszukiwaniach osoby, która miała stanąć na czele Ogilvy & Mather w Polsce, skoncentrowaliśmy się na ludziach, których doświadczenia i pasja zapewnią dalszy rozwój agencji. Zuzanna Warowna - Toruńska bez wątpienia spełnia te kryteria. Jesteśmy przekonani, że to najlepszy wybór - podkreśla Alex Herdt, szef Ogilvy & Mather w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zuzanna Warowna-Toruńska poprzednio przez dziesięć lat pracowała w agencji DDB & Tribal (do końca ub.r. działającej jako DDB Warszawa), ostatnio pełniąc funkcję COO. Wcześniej pracowała w agencjach Synergy Marketing Partners, Lowe GGK i BBDO Warszawa. Karierę w branży reklamowej zaczęła w 2001 roku w Ogilvy & Mather. Jest absolwentką wydziału marketingu i zarządzania warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej.

- W 2001 roku zaczęłam swoją przygodę z reklamą w Ogilvy & Mather. Teraz, po prawie 15 latach, otrzymałam szansę, żeby tu wrócić i z przyjemnością z niej skorzystałam.  Wracam mądrzejsza o pracę w różnych agencjach i z różnymi klientami. Dołożę wszelkich starań, by jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie i energię. Ogilvy & Mather ma bardzo silną pozycję na świecie - zapowiada Zuzanna Warowna-Toruńska.

DDB & Tribal nazwisko osoby, która przejmie zwolnioną przez Warowną-Toruńską funkcję COO, ma podać w najbliższych dniach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zuzanna Warowna-Toruńska: z DDB & Tribal na czele Ogilvy & Mather

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl