SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Paweł Komar, Tomasz Przyrowski i Sławomir Rykalski w radzie nadzorczej Związku Firm Pośrednictwa Finansowego

Paweł Komar z Notus Finanse został nowym przewodniczącym rady nadzorczej Związku Firm Pośrednictwa Finansowego. Do rady weszli też Tomasz Przyrowski (Gold Finance, Alex T. Great) i Sławomir Rykalski (FinPack).

Paweł KomarArticle

Zmiany wprowadziło walne zgromadzenie Związku. Rada w nowym składzie będzie kontynuowała współpracę z Zarządem Organizacji: Prezesem Adrianem Jaroszem (Expander Advisors) oraz Wiceprezesem Dominikiem Skrzyckim (mFinanse).

Paweł Komar to jeden z najmłodszych członków zarządu spółek z GPW, nagrodzony w 2016 r. tytułem Top Manager branży finansowej w Polsce. Z notowanymi na giełdzie spółkami z branży finansowej związany jest od 2006 r. Zasiadał w radach nadzorczych spółek z branży ubezpieczeń, towarzystwach funduszy inwestycyjnych, związany także z funduszami typu Venture Capital czy Private Equity. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na wydziale Zarządzania i Finansów oraz Master of Business Administration, Executive Studies na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Z firmą Notus Finanse związany jest od listopada 2018 r.

Tomasz Przyrowski z kolei to absolwent Politechniki Radomskiej na Wydziale Ekonomicznym. Związany z branżą finansową od początku swojej kariery zawodowej, z Grupą Metrohouse - od 2012 r.. Od 2015 r. zarządza spółkami z grupy Metrohouse. Uczestniczył w procesie zakupu przez Grupę Metrohouse spółek Gold Finance i Alex T. Great, gdzie aktualnie pełni funkcję Prezesa Zarządu. Zaś Sławomir Rykalski (założyciel i członek zarządu FinPack oraz Lendi) jest absolwentem wydziału Informatyki na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Posiada ponad 8-letnie doświadczenie w sektorze usług finansowych oraz w zarządzaniu siecią agencyjną.

Związek Firm Pośrednictwa Finansowego skupia największe firmy z branży pośrednictwa finansowego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Paweł Komar, Tomasz Przyrowski i Sławomir Rykalski w radzie nadzorczej Związku Firm Pośrednictwa Finansowego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl