SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

'Życie Warszawy' przygotowuje się do zmiany formuły

Do gazety przechodzą dziennikarze m.in. z Wprost, projektu dziennika Axel Springer Polska, Gazety Wyborczej i Nowego Dnia.

Spore zmiany szykują się w "Życiu Warszawy". Zmodyfikowany zostanie layout dziennika i układ stron, istotne zmiany nastąpią także w redakcji.

Dziennik w zostanie poważnie wzmocniony. Do pracy w „ŻW” przyjmowane są nowe osoby. Dziennikarze i redaktorzy przechodzą do dziennika z kilku redakcji, m.in. z „Wprost”, projektu dziennika wydawnictwa Axel Springer Polska, zlikwidowanego przez Michała Sołowowa projektu dziennika wydawnictwa „Dom Prasowy”, Gazety Wyborczej i z „Nowego Dnia”.

Kierownikiem działu społeczno-politycznego zostanie Marcin Dzierżanowski, który dotychczas pracował w projekcie nowego dziennika wydawnictwa Axel Springer Polska. Jego zastępcą będzie Grzegorz Sommer (wcześniej w projekcie dziennika, nad którym w wydawnictwie „Dom Prasowy” pracował zespół kierowany przez Pawła Lisickiego). W dziale pracować będą nowi redaktorzy i dziennikarze. Wśród nich m. in. Katarzyna Nowicka, Anita Blinkiewicz i Michał Krzymowski, którzy przechodzą z tygodnika „Wprost”. 

Te zmiany są kolejnym etapem wzmacniania „Życia Warszawy”.

Kilka dni wcześniej nowym zastępcą redaktora naczelnego dziennika został Grzegorz Pawelczyk (dotychczas szef działu krajowego „Wprost”), a szefem działu opinii Rafał Pleśniak (także przeszedł z „Wprost”). Publikowanie codziennych felietonów w „ŻW” rozpoczął już Igor Zalewski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Życie Warszawy' przygotowuje się do zmiany formuły

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl