SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Żywiec Zdrój po raz 12. zachęca najmłodszych do picia wody

Startuje 12. edycja programu edukacyjnego Żywiec Zdrój (Danone) „Mamo, tato wolę wodę!”.

Article

Program edukacyjny „Mamo, tato wolę wodę” ma na celu kształtowanie u dzieci prawidłowych nawyków żywieniowych, podkreślenie roli wody w codziennej diecie oraz zwrócenie uwagi na zagadnienia związane z ochroną środowiska.

12. edycja programu została dostosowana do warunków, w jakich funkcjonują obecnie przedszkola. Wszystkie materiały edukacyjne dostępne są dla nauczycieli w formie online na stronie internetowej programu.

„Mamo, tato wolę wodę!” w przedszkolach

W nowej odsłonie programu przedszkolaki ponownie spotkają Zdrojka – dobrze znanego najmłodszym z poprzednich edycji oraz jego przyjaciół Wiewiórkę Basię, Misia Lesia, Myszkę Fiki, Jelonka Janka, Wydrę Wandę i Wilka Olka, którzy przybliżą im zagadnienia dotyczące picia wody, dbania o przyrodę oraz recyklingu.  

W ramach programu zarejestrowane placówki otrzymają dedykowane scenariusze zajęć. Dla przedszkolaków i ich wychowawców przygotowano także atrakcyjne konkursy, ankiety oraz materiały dydaktyczne angażujące do wspólnej nauki poprzez zabawę. Dodatkowo również rodzice mogą włączyć się do programu i pobrać materiały, które zrealizują wspólnie z dziećmi w domu.

Program będzie komunikowany w mediach branżowych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, mediach własnych Żywiec Zdrój oraz kampanii mailingowej.

Za realizację 12.edycji programu ponownie odpowiada NAV agency. Tegoroczna edycja będzie kontynuacją ubiegłorocznej formuły odświeżonej przez agencję.

Dołącz do dyskusji: Żywiec Zdrój po raz 12. zachęca najmłodszych do picia wody

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl