SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Żywiec Zdrój startuje z loterią „Weź wodę, wygraj nagrodę”, na etykietach postaci z „Krainy Lodu 2”

Od początku lutego trwa ogólnopolska loteria paragonowa Żywiec Zdrój (Danone) pod hasłem „Weź wodę, wygraj nagrodę”. Biorą w niej udział produkty opatrzone etykietami z bohaterami animacji „Kraina Lodu 2”.

Article

Do udziału w loterii uprawnia zakup minimum dwóch produktów z linii Żywiec Zdrój Niegazowany z wizerunkiem postaci z filmu animowanego Kraina Lodu  o pojemności 500 ml. Otrzymany paragon należy zarejestrować na dedykowanej stronie WEZwodeWYGRAJnagrode.pl.

Paragon, na którym oprócz wody znajdzie się dowolna zabawka marki Hasbro z serii „Kraina Lodu” lub „Kraina Lodu 2”, zwiększa szanse na wygraną dziesięciokrotnie. Losowanie nagród odbywać się będzie w systemie dziennym i tygodniowym oraz na zakończenie loterii.

W codziennej puli nagród zaplanowano 10 zestawów zabawek z serii Pop Adventures od Hasbro. Dodatkowo, co tydzień można wylosować jeden duży zamek Arendelle. Nagrodą główną jest komplet bonów o łącznej wartości 20 tys. zł do wykorzystania na rodzinne wyjazdy.

Sprzedaż promocyjna potrwa do 13 marca i będzie wspierana kampanią reklamową on-line i materiałami POS w punktach sprzedaży.

Organizatorem loterii jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa.

Dołącz do dyskusji: Żywiec Zdrój startuje z loterią „Weź wodę, wygraj nagrodę”, na etykietach postaci z „Krainy Lodu 2”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl