ASAP&ASAP realizuje kampanię launchową nowego modelu Isuzu

Agencja strategiczno-kreatywna ASAP&ASAP przygotowała dla marki Isuzu (Astara Polska) kampanię wprowadzającą na polski rynek nowy model samochodu: Isuzu D-MAX.

Beata Goczał
Beata Goczał
Udostępnij artykuł:
ASAP&ASAP realizuje kampanię launchową nowego modelu Isuzu
Isuzu w kampanii od ASAP&ASAP

Działania realizowane dla firmy Astara obejmują m.in. opracowanie big Idea, strategii oraz przygotowanie wszystkich formatów kampanijnych.

Działania reklamowe prowadzone są pod hasłem "Nowe Isuzu D-MAX. Konkurencję zmieszasz z błotem". Głównym celem projektu jest efektywny launch tego nowego modelu auta na polskim rynku.

Komunikacja została skierowana do mężczyzn powyżej 30. roku życia, pełniących funkcje decyzyjne w sektorze MŚP (B2B), ze szczególnym uwzględnieniem dwóch kluczowych segmentów: branży rolniczo-hodowlanej oraz budowlanej.

Działania reklamowe obejmują kanał digital, prasę branżową, billboard sponsorski w TV oraz szeroką komunikację w salonach dealerskich. Za zakup mediów digital odpowiada dom mediowy Sales&More, natomiast za media offline – OMD.

– Przygotowaliśmy dwie linie kreatywne, które precyzyjnie trafiają w potrzeby naszych głównych grup odbiorców. Ważnym elementem było wykorzystanie narzędzi AI m.in. przy tworzeniu Key Visuali, co pozwoliło nam osadzić nowy model Isuzu w lokalnych, bliskich konsumentowi realiach – mówi Dominik Siadak, chief strategy officer / partner w ASAP&ASAP.

Agencja ASAP&ASAP obsługuje portfolio firmy Astara po wygranym przetargu - od czerwca 2025 r. zajmuje się całościową obsługą marek Nissan, Mitsubishi i Isuzu, realizując dla nich m.in. kreacje ATL/360, kampanie performance oraz materiały BTL.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"