'Banany Chiquita, Twój bilet do Kostaryki'

2 października ruszyły dwie duże akcje promocyjne, połączone z loteriami, marki Chiquita przygotowane przez Gruppa66 Ogilvy.

masz
masz
Udostępnij artykuł:

Pierwsza z nich „Weź ze sobą moc słońca” jest skierowana do konsumentów. Druga „Banany Chiquita, Twój bilet do Kostaryki” - do partnerów biznesowych. Przygotowane akcje są dotychczas największymi, na jakie zdecydował się ten producent bananów w Polsce.

Celem akcji jest dalsza promocja maki wśród polskich konsumentów i dotarcie do nich z przekazem o najwyższej jakości owoców oferowanych przez Chiquitę. Oprócz wysokiej jakości produktu, Konsumenci otrzymują także sporą dawkę optymizmu i radości.

Nad przygotowaniem i realizacją akcji czuwa zespół Macieja Lissowskiego Group Account Directora w Gruppa66 Ogilvy, w składzie Ela Jarząbek (Account Manager) oraz Agnieszka Płat (Junior Account Executive). Kreacja powstała w zespole kierowanym przez Grzegorza Badzio. Podstrony internetowe informujące o promocjach przygotował zespół Ogilvy Interactive.Za kampanię ze strony Klienta odpowiada Renata Oleszczuk, Marketing Specialist w Chiquita Polska

Promocja „Weź ze sobą moc słońca” potrwa od 2 do 29 października. Promocyjne produkty będzie można kupić w sieciach handlowych Real, Geant, Ahold (Hypernova, Albert), Eko, Piotr i Paweł oraz MarcPol. Zaplanowano także loterię dla konsumentów. Kupując w promocji 1 kilogram bananów i wysyłając SMS można będzie wygrać jeden z trzech rodzinnych wyjazdów do Kostaryki i rodzinne zestawy koszulek. Nagłośnienie promocji zaplanowano w radiu, internecie i na POSach w placówkach handlowych.

Promocja dla hurtowni i sklepów detalicznych również rozpoczyna się 2 października, kończy 5 listopada. Tutaj także przewidziano loterię. Nagrodą jest jedna z 6 dwuosobowych wycieczek do Kostaryki, koszulki i bony towarowe Sodexho. Informacje o promocji będzie można znaleźć w prasie handlowej i internecie. Zaplanowano także direct mailing.

Losowanie nagród odbędzie się 7 listopada.

Za zakup mediów odpowiada Brand Connection.

masz
Autor artykułu:
masz
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"