Baron wystąpi w kampanii przeciw hejtowi

Ruszyła teaserowa odsłona kampanii #jestnaswięcej, która będzie dotyczyła problemu hejtu w internecie. Ambasadorem akcji jest muzyk zespołu Afromental, Aleksander Milwiw-Baron.

jd
jd
Udostępnij artykuł:
Baron wystąpi w kampanii przeciw hejtowi

Twórcy kampanii #jestnaswięcej uruchomili już stronę internetową, na której można odpowiedzieć na pytanie "czy popierasz hejt w sieci?". Według autorów akcji, 91 proc. ankietowanych odpowiada przecząco.

Obok strony internetowej udostępniono także wideo z udziałem Barona. Oficjalny start kampanii zaplanowano jeszcze w tym tygodniu.

Za komunikację akcji odpowiada agencja Leo Burnett.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Pracownicy w biurze bardziej efektywni? Allegro chwali się wynikami

Pracownicy w biurze bardziej efektywni? Allegro chwali się wynikami

Radio Nowy Świat zmienia siedzibę. "Konieczna decyzja"

Radio Nowy Świat zmienia siedzibę. "Konieczna decyzja"

Maciej Dowbor żegna się z "Dzień Dobry TVN". "Podjąłem decyzję"

Maciej Dowbor żegna się z "Dzień Dobry TVN". "Podjąłem decyzję"

Red Carpet Media Group chce rosnąć za granicą. Tyle ma zarabiać

Red Carpet Media Group chce rosnąć za granicą. Tyle ma zarabiać

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Wydawca "Rzeczpospolitej" nie zmieni nazwy. Znów zabrakło głosów

Wydawca "Rzeczpospolitej" nie zmieni nazwy. Znów zabrakło głosów