Każdego poranka stacja nadawać będzie pasmo „MuzoRanek”,w którym prezentowane będą „energetyczne” teledyski. Gospodarzami bloku będą Idalia Tomczak (była prowadząca pasma „Radar” w Esce Rock) i Jarosław „Wendro” Wendrowski (w przeszłości gospodarz „Gramy co chcemy” w Esce Rock).
Dwa programy w Muzo.tv poprowadzi Anna Nowaczyk, była sekretarz redakcji Eski Rock i prowadząca audycji „NRD”. W „Muzo 3po3” będzie ona prezentować trzech wykonawców i trzy klipy. Z kolei prowadzone przez nią pasmo „7 po siódmej” będzie codzienną listą przebojów.
Gospodarzem dwóch pasm będzie też Marcin Bisiorek, szef Muzo.tv, a w przeszłości dyrektor programowy Eski Rock. W bloku „The Greatest Muzo” zaprezentuje on widzom największe hity, zaś w „MuzoFresh” - najnowsze teledyski.
Do zespołu Muzo.tv z Eski Rock przeszedł również Kamil Olszewski, były prowadzący „Porannej rozgrzewki”. W nowej stacji będzie gospodarzem popołudniowego pasma „Muzo non stop”

Muzo.tv startuje 26 września br. (więcej na ten temat). Stacja nadawać będzie teledyski z szeroko rozumianego nurtu rocka i ambitnego popu. Będą to zarówno najnowsze klipy jak i te pochodzące z poprzednich dekad.
Kanał będzie dostępny na platformie Cyfrowy Polsat, trafić ma też do ofert innych operatorów płatnej telewizji.











