Carrefour na ponad 400 sklepów franczyzowych

W grudniu 2013 roku firma Carrefour otworzyła 15 nowych sklepów franczyzowych. Tym samym liczba sklepów franczyzowych Carrefour w Polsce wzrosła do blisko 420 na koniec 2013 r., poinformował dyrektor ds. franczyzy Carrefour Polska Francois Vincent.

pr
pr
Udostępnij artykuł:

"Bardzo jestem zadowolony z dynamicznego rozwoju franczyzy Carrefour w Polsce. Staramy się zapewnić naszym partnerom kompleksowe wsparcie na każdym etapie prowadzenia sklepu. Słuchamy naszych franczyzobiorców, reagujemy na ich opinie i dostosowujemy się do lokalnego otoczenia. Prawdziwa franczyza to nie tylko przekazanie partnerowi znanego logo, ale przede wszystkim partnerska współpraca, w której obie strony biorą odpowiedzialność za rozwój biznesu" - powiedział Vincent.

W grudniu 2013 r. placówki handlowe powstały m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdyni i Iłży, podano również.

"Na uwagę szczególnie zasługuje bardzo duży sukces sieci franczyzowej Carrefour w Warszawie. 13 grudnia uroczyście otwarto już 100. sklep franczyzowy w stolicy. Oprócz nowoczesnej placówki przy Al. Jerozolimskich w grudniu powstało w Warszawie jeszcze 6 innych sklepów. Świadczy to o tym, że koncept franczyzowy sieci odpowiada naoczekiwania właścicieli małych sklepów, oferując im to czego oczekują ich klienci" - czytamy dalej.

WPolsce Carrefour rozwija sklepy franczyzowe Carrefour Express minimarket zzielonym logo – sklepy o powierzchni od100 do500m2, zlokalizowane w dużych, średnich imałych miastach oraz na terenach wiejskich oraz Carrefour Express convenience z pomarańczowym logo – sklepy samoobsługowe, przeznaczone do lokalizacji typowo miejskich, ich powierzchnia sprzedaży wynosi do 100m2. Sieć posiada również ofertę współpracy dla właścicieli sklepów w małych miastach i na terenach wiejskich – jest nią Globi. Obecnie w ramach sieci Carrefour wPolsce działa już blisko 420 sklepów franczyzowych.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu