Carrefour zaoferuje na Allegro 3 tys. produktów, także żywność

Sieć hipermarketów Carrefour 8 grudnia zacznie prowadzić sprzedaż na Allegro.pl. Na początek zaoferuje ok. tys. produktów, m.in. żywność, kosmetyki, środki czystości i produkty dla dzieci.

tw
tw
Udostępnij artykuł:
Carrefour zaoferuje na Allegro 3 tys. produktów, także żywność

Na Allegro pojawią się produkty Carrefoura z trzech głównych kategorii: supermarket, dziecko i uroda. - Klienci będą mogli kupić w sklepie Carrefour na Allegro wiele różnych przydatnych na co dzień i od święta produktów, takich jak np. żywność pakowana w bezpieczny sposób, słodycze, składniki potraw i przyprawy, kosmetyki i środki pielęgnacyjne, środki czystości do domu, w tym proszki, płyny i kapsułki do prania, środki do płukania, płyny do mycia różnych powierzchni, karmy dla psów i kotów, kosmetyki do pielęgnacji dzieci i wiele, wiele innych. Na start będzie to ok. 3.000 produktów - wylicza Dagmara Brzezińska-Marcu, zarządzająca kategoriami supermarket, zdrowie i uroda oraz sport i dziecko na Allegro.

Sprzedawane będą też produkty marek własnych Carrefoura oraz artykuły ekologiczne z tzw. Zdrowej Półki Carrefour (to artykuły bezglutenowe, bez laktozy, dla diabetyków).

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/carrefour-bio-nowy-format-sklepow-z-zywnoscia-ekologiczna-juz-w-polsce,7170810216347777a ##

- W centrum naszych działań zawsze stawiamy oczekiwania i komfort współczesnych konsumentów. Dlatego wdrożyliśmy strategię omnikanałowości, personalizujemy naszą ofertę oraz usługi i dajemy klientom jeszcze większą swobodę wyboru sposobu i kanału dokonywania zakupów - uzasadnia Michał Sacha, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych w Carrefour Polska. - Jesteśmy otwarci na nowe technologie i modele biznesowe, dzięki którym dostosowujemy się do wyzwań nowoczesnego handlu. Mamy nadzieję, że nasi konsumenci skorzystają na współpracy dwóch ekspertów: Allegro - w zakresie e-commerce i nowych technologii oraz Carrefour - w dziedzinie transformacji żywieniowej i cyfrowej - dodaje Sacha.

Produkty od Carrefour będzie można kupować na Allegro w ramach standardowego koszyka zakupowego oraz odbierać w ramach opcji Allegro Smart!. Możliwa będzie przesyłka kurierem lub do sieci ok 20 tys. punktów odbioru i automatów paczkowych w całym kraju.

Carrefour Polska od trzech lat sprzedaje w swoim sklepie internetowym produkty żywnościowe. Początkowo usługa była dostępna w aglomeracji warszawskiej, a potem zadebiutowała też na terenie Katowic, Krakowa, Olsztyna, Sosnowca, Chorzowa, Czeladzi i Siemianowic Śląskich. Na pozostałym obszarze kraju firma od dwóch miesięcy oferuje dostawy kurierskie produktów niewymagających chłodzenia.

Do Carrefour Polska należy prawie 900 sklepów w pięciu formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Firma jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/allegro-smart-darmowa-dostawa-kurierem-jak-korzystac-jakie-warunki-cena-zakpow,7170805514725505a ##

Wiosną br. Allegro.pl sfinalizowało kupno 80 proc. udziałów eBilet Polska i wprowadziło do władz spółki swoich menedżerów: członkiem zarządu została Edyta Sidwa, a do rady nadzorczej Grzegorz Czapski, Damian Zapłata i Tom Ruhan. W ub.r. eBilet zanotował wzrost przychodów i 36,4 proc. do 204,9 mln zł oraz zysku netto z 1,23 do 2,5 mln zł.

tw
Autor artykułu:
tw
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów