Otwarto nowe Centrum Prasowe PAP

Od września konferencje prasowe i debaty organizowane są w nowym Centrum Prasowym PAP. Oddajemy do dyspozycji klientów Centrum Prasowego PAP nie tylko nowoczesne technologie, ale też nasze wieloletnie doświadczenie - podkreślił prezes PAP Wojciech Surmacz.

masz / pap
masz / pap
Udostępnij artykuł:
Otwarto nowe Centrum Prasowe PAP
fot. materiały prasowe

"Zespół PAP zrealizował już kilka tysięcy spotkań i konferencji oraz transmisji i multimedialnych relacji z wydarzeń. Obecność w Centrum Prasowym PAP to dla naszych klientów i gości gwarancja doskonałej realizacji, ogromnego prestiżu i komfortu oraz szerokiego zasięgu oddziaływania" – powiedział prezes PAP Wojciech Surmacz.

Nowe wnętrza centrum konferencyjnego PAP to przede wszystkim duży krok w stronę nowoczesnych technologii. Sala konferencyjna została bowiem wyposażona w ściany wideo, systemy akustyczne gwarantujące najwyższą jakość dźwięku oraz specjalistyczne oświetlenie, które zostało dopasowane do potrzeb operatorów kamer i fotografów. Z myślą o prelegentach zaprojektowany został również VIP-room, gdzie w ciszy i komfortowych warunkach mogą się oni przygotować do konferencji lub porozmawiać indywidualnie z dziennikarzami.

Zespół PAP pomaga w opracowaniu zakresu merytorycznego spotkania, a także w przygotowaniu oprawy graficznej oraz promocji wydarzenia. Dzięki publikacji zapowiedzi spotkania w Kalendarium Wydarzeń PAP oraz przesłaniu takiej informacji do dziennikarzy, dociera ona do szerokiego grona mediów zainteresowanych danym tematem.

Zespół PAP specjalizuje się również w kompleksowej obsłudze medialnej, realizowanej przez doświadczony zespół dziennikarsko-operatorski. Przygotowana relacja tekstowa, materiał wideo z wypowiedziami uczestników spotkania oraz fotorelacja publikowane są w Codziennym Serwisie Informacyjnym PAP oraz na portalach Agencji, w ten sposób docierając do mediów ogólnopolskich oraz lokalnych.

Spotkania w Centrum Prasowym PAP są realizowane w trzech formułach: stacjonarnej, hybrydowej oraz online, łącząc się z prelegentami na całym świecie. Zadbano również o tłumaczenia spotkań - tłumaczenia na wybrany język obcy odbywają się online lub stacjonarnie w kabinach specjalnie dostosowanych do potrzeb tłumaczy.

Zespół PAP realizuje również szeroką transmisję online na wybranych portalach PAP, stronach internetowych i w mediach społecznościowych partnerów.

PAP to największa agencja informacyjna w Polsce. Zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. Przez całą dobę, siedem dni w tygodniu 250 dziennikarzy i 40 fotoreporterów przygotowuje serwisy informacyjne, z których korzystają media, instytucje, urzędy państwowe i przedsiębiorcy.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kacper Boski reklamuje "rewolucję" w Plusie na Kartę

Kacper Boski reklamuje "rewolucję" w Plusie na Kartę

Meta zapowiada zaostrzenie walki z oszustwami w Polsce

Meta zapowiada zaostrzenie walki z oszustwami w Polsce

Iwona Kutyna znika z Polsat News. Jej program przejmie Marek Tejchman

Iwona Kutyna znika z Polsat News. Jej program przejmie Marek Tejchman

Rafał Brzoska chce większej kary dla Mety. Wylicza jej zarobki ze scamu

Rafał Brzoska chce większej kary dla Mety. Wylicza jej zarobki ze scamu

Gen Z, Baby Boomers i DOOH. Waldemar Kruk o tym, jak różne pokolenia korzystają z galerii handlowych
Materiał reklamowy

Gen Z, Baby Boomers i DOOH. Waldemar Kruk o tym, jak różne pokolenia korzystają z galerii handlowych

Nowości w Radiu 357. Od Gorazdowskiego, Kuli i Bąka

Nowości w Radiu 357. Od Gorazdowskiego, Kuli i Bąka