Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-10-05

A A A POLEĆ DRUKUJ

ADV Experience wyposaża centra handlowe w świetlne kase

Elewacja nowo wybudowanego miejskiego centrum handlowego „Odrzańskie Ogrody” w Kędzierzynie – Koźlu została wzbogacona o przyciągające uwagę podświetlane kasetony reklamowe. Realizację projektu przeprowadziła firma ADV Experience, specjalizująca się w produkcji reklamy przestrzennej.

Na zlecenie giełdowego koncernu LPP SA, działającego w branży fashion & style, ADV Experience przygotowała 13 kasetonów dla uruchomionego niedawno centrum handlowego „Odrzańskie Ogrody” w Kędzierzynie-Koźlu. Projekt został zrealizowany dla takich marek jak House, Reserved, Mohito czy Cropp.

Do zadań agencji należało zaprojektowanie i wyprodukowanie podświetlanych kasetonów o łącznej powierzchni ponad 180m2. W realizacji przedsięwzięcia wykorzystano najwyższej jakości elementy, zapewniające maksymalną widoczność prezentowanych brandów.

Do zadań ADV Experience należała produkcja, transport, montaż na elewacji galerii, podłączenie do istniejącego obwodu elektrycznego, jak również stworzenie dokumentacji technicznej. Całość, od momentu zlecenia do ukończenia i bezawaryjnego oddania prac, zajęła agencji niespełna miesiąc.
Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ