Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-12-05

A A A POLEĆ DRUKUJ

Ashu Singhal nowym Chief Product Officerem we FREENOW_Materiał prasowy

Ashu Singhal został nowym dyrektorem ds. produktu (Chief Product Officer) we FREENOW, europejskiej aplikacji mobilności miejskiej. Zastąpił on na tym stanowisku Jamesa Brooke'a, który zdecydował się opuścić firmę z powodów prywatnych.

Dzięki ponad 18-letniemu doświadczeniu zdobytemu na różnych rynkach, takich jak Indie i Azja Południowo-Wschodnia, Ashu Singhal może pochwalić się szerokimi umiejętnościami w zarządzaniu technologiami konsumenckimi. Wcześniej zajmował stanowiska kierownicze w zakresie inżynierii i produktów w firmach związanych z  mobilnością i technologią, w tym Grab, Ola, Zoomcar i Walmartlabs. Jego wykształcenie akademickie obejmują Executive Leadership Program w Harvard Business School oraz MBA w Indian Institute of Management.

Jako nowy CPO, Singhal będzie kierował procesami produktowymi FREENOW, aby dalej rozwijać platformę jako superaplikację mobilności miejskiej w całej Europie. Jego aspiracją jest stworzenie najbardziej zorientowanej na klienta środowiska produktowego w ramach FREENOW, zapewniającego wyjątkowe rozwiązania zarówno dla pasażerów, klientów biznesowych, kierowców taksówek i PHV, operatorów flot, związków taksówkarskich, jak i partnerów w zakresie multimobilności.

FREENOW zdobył znaczącą pozycję na europejskim rynku mobilności miejskiej. Moim głównym celem będzie jej dalsze wzmacnianie poprzez tworzenie rozwiązań produktowych, które odpowiedzą na rzeczywiste wyzwania związane z przemieszczaniem się. Chcę, aby FREENOW było pierwszym wyborem dla osób przemieszczających się w dużych miastach na całym kontynencie - mówi Ashu Singhal, CPO FREENOW.

Ashu wnosi nieocenione doświadczenie w integrowaniu produktów technologicznych, co przekłada się osiąganie wyznaczonych celów biznesowych. Jego wizja i umiejętności umożliwią nam dalsze strategiczne działania jako wiodącej europejskiej platformy mobilności miejskiej, której założeniem jest zapewnienie mieszkańcom dużych miast dostępu do licznych środków transportu - podsumowuje Thomas Zimmermann, CEO FREENOW.

Słowa kluczowe:FREENOW

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ