Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2020-10-26

A A A POLEĆ DRUKUJ

Huawei prezentuje wyniki finansowe za trzy kwartały 2020 roku

 

Huawei ogłosił swoje wyniki finansowe za pierwsze trzy kwartały 2020 roku. Globalnie przychody firmy wyniosły w tym okresie 98,6 mld USD (671,3 mld CNY), co stanowi wzrost o 9,9% rok do roku. Marża zysku netto wyniosła 8,0%. Wyniki finansowe są zgodne z wcześniejszymi z prognozami.

Podczas gdy cały świat mierzy się z pandemią COVID-19, globalny łańcuch dostaw Huawei znajduje się pod silną presją, a produkcja i działalność firmy stają przed poważnymi wyzwaniami. Huawei dokłada więc wszelkich starań, aby znajdować rozwiązania, dzięki którym nie tylko przetrwa ten trudny okres, ale będzie nadal się rozwijać, spełniając obietnice dane klientom i partnerom biznesowym.

Technologie informacyjne i komunikacyjne stały się dziś podstawą nowoczesnego społeczeństwa i głównym motorem zrównoważonego rozwoju społecznego, gospodarczego i środowiskowego. Huawei wierzy, że szybki i zdrowy rozwój w branży ICT będzie zależał od otwartej współpracy i wzajemnego zaufania. Właśnie dlatego będzie nadal ściśle współpracować z globalnymi partnerami i wykorzystywać innowacyjne technologie telekomunikacyjne do tworzenia nowej wartości dla swoich klientów - pomimo złożonej sytuacji w jakiej obecnie się znajduje. Firma będzie nadal pomagać w walce z pandemią i jej skutkami, przyczyniając się do wzrostu gospodarczego i społecznego rozwoju.

Dane finansowe podane w raporcie zostały opracowane zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej. Kurs wymiany aktualny na koniec września 2020 roku: 1 USD = 6,8101 CNY.

Słowa kluczowe:Huawei

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ