Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2022-11-29

A A A POLEĆ DRUKUJ

Mikołajki w VIVO! Piła. Centrum handlowe odwiedzi gość z Laponii

 

Zbliża się jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku przez dzieci. Słodkie upominki, zabawy, a przede wszystkim spotkanie ze Świętym Mikołajem - na to wszystko najmłodsi mogą liczyć podczas Mikołajek, organizowanych w VIVO! Piła. W centrum handlowym nie zabraknie również dodatkowych atrakcji w postaci warsztatów kulinarnych i plastycznych. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 3 grudnia.

 

W ciągu roku jest kilka dni, kiedy maluchy mogą beztrosko korzystać ze wszystkich przywilejów bycia dzieckiem. Wata cukrowa bez limitu? Dlaczego nie! Prezenty? Obowiązkowo! VIVO! Piła zadba o to, aby tegoroczne Mikołajki były magiczne i upłynęły pod znakiem świątecznej atmosfery. W centrum handlowym zaplanowano liczne niespodzianki dla dzieci, a wśród nich słodkości, miłe upominki oraz tematyczne warsztaty. Najmłodsi pod okiem animatorów ozdobią muffinki, a także będą mieli szansę sprawdzić się podczas zajęć plastycznych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie nie kto inny jak Święty Mikołaj. W pilskim VIVO! powstanie dedykowane stanowisko, gdzie chętni wykonają pamiątkowe zdjęcie i porozmawiają w cztery oczy z przybyszem z Laponii. Nadchodząca sobota zapowiada się więc wspaniale!

 

Mikołajki w VIVO! Piła odbędą się w sobotę, 3 grudnia, w godz. 11:00-19:00, w strefie gastronomicznej. Serdecznie zapraszamy!

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ