Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-05-18

A A A POLEĆ DRUKUJ

Nigdy nie spudłuj z Master Ball - już wkrótce w Pokémon GO!

W trakcie swoich podróży mogliście usłyszeć o kuli Poké Ball o najwyższej wydajności - Master Ball. Używając jej, bezbłędnie złapiesz każdego Pokémona, którego napotkasz w Pokémon GO, zarówno na dziko poprzez Lure Modules, po Raid Battles, czy podczas używania Daily Adventure Incense.
Ta funkcjonalność będzie wkrótce dostępny dla wszystkich Trenerów w Pokémon GO. Do czego będziecie go używać?

Sezonowe badania specjalne: Let's GO

Przez cały sezon 10: Rising Heroes dostępne będą darmowe Badania Specjalne. Finałowa historia rozpocznie się 22 maja 2023 roku, o godzinie 10:00. Willow powraca z wiadomościami na temat najnowszych planów Team GO Rocket... i prezentem.
Specjalne badania będzie można prowadzić do końca Sezonu 10: Rising Heroes, czyli do 1 czerwca 2023 r. do godz. 10:00. Trenerzy, którzy ukończą badania, otrzymają Master Ball jako jedną z nagród.
Otrzymanie rzadkiej Master Ball to specjalna okazja – zastanów się nad tym, jak jej użyjesz i wypatruj przyszłych okazji w Pokémon GO, by zdobyć więcej!
Podczas gry w Pokémon GO należy uważać na swoje otoczenie i stosować się do wytycznych lokalnych władz sanitarnych. Nadchodzące wydarzenia mogą ulec zmianie. Pamiętaj, aby śledzić nas w mediach społecznościowych, zdecydować się na otrzymywanie powiadomień push i zasubskrybować nasze e-maile, aby być na bieżąco.
Słowa kluczowe:pgo, niantic, pokemon go

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ