Media, Reklama, Internet, PR, Telewizja, Radio - najnowsze wiadomości tylko na WirtualneMedia.pl

Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2013-12-23

A A A POLEĆ DRUKUJ

Para buch! Mop parowy – jak działa i jak wybrać najlepszy?

150x110

Mopy parowe mają coraz więcej zwolenników. Przede wszystkim dlatego, że eliminują kontakt człowieka ze środkami chemicznymi przeznaczonym do czyszczenia powierzchni, są wygodne w użytkowaniu i bardzo skuteczne. Jak jednak wybrać najlepszy?

 

Co to jest i jak działa mop parowy?

Mop parowy to oszczędność czasu i przede wszystkim skuteczność - unieszkodliwia 99,9% bakterii i zarazków bez użycia środków chemicznych! Jego zasada działania jest bardzo prosta. Woda zgromadzona w zbiorniku zasysana jest przez pompkę, która tłoczy ją na grzałkę. Grzałka zagrzewa wodę do temperatury wrzenia, z dyszy wydobywa się więc para wodna, która skutecznie czyści wszelkie zabrudzenia.

 

Jaki mop wybrać? W warunkach domowych dobrze sprawdza się płaski mop, z wymiennymi wkładami np. Mop parowy Black&Decker Mop parowy FSM1620 (cena ok. 295 zł w Agito.pl). Jest on bardzo wygodny i co najważniejsze, dobrze czyści wszelkie powierzchnie. Takie mopy mają mnóstwo zalet. Po pierwsze są trwałe i wytrzymałe, po drugie służą nie tylko do mycia podłóg. Za ich pomocą umyć można np. okna, odświeżyć tapicerki na meblach, fugi w łazience, glazurę czy nawet wyprasować ubranie. Urządzenia wyposażone w specjalną, giętką głowicę pozwalają na sprzątanie miejsc trudnodostępnych, wokół mebli, w ciasnych przestrzeniach.np. Mop parowy Black&Decker Mop parowy Deluxe z ręcznym oczyszczaczem parowym Steambuster FSMH1621 (cena ok. 449 zł w Agito.pl).

 

Decydując się na zakup takiego urządzania warto wybrać mop z technologią AutoselectTM, która gwarantuje optymalną emisję pary na wybrany typ podłogi. Istotne jest również, by mop nie był zbyt

ciężki, miał długi przewód zasilający (co najmniej 3 – 4 metry), a także dużą pojemność zbiornika (minimum 350 ml).

Słowa kluczowe:mop parowy

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

PR NEWS