Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2016-10-29

A A A POLEĆ DRUKUJ

Święta w niezwykłym towarzystwie

Tylko miesiąc dzieli nas od najpiękniejszego okresu w roku – od świąt. Już za chwile ulice dużych miast i małych miasteczek rozbłysną kolorowymi światłami, na placach będą dumnie stały królowe-choinki a w radiu rozbrzmią covery na tak lubiane kolędy. Magia świąt otuli cały kraj i podaruje każdemu wyjątkowy nastrój.

Święta to nie tylko ozdoby i prezenty, to również czas aby zwolnić, aby zastanowić się nad tym, co w życiu najważniejsze. To czas na ciepłe spotkania z rodziną i przyjaciółmi, czas na to aby naprawić wszystko, co mogliśmy zaniedbać.

Nawet biznes w święta zmienia swoje oblicze – spowalnia, łagodnieje. W tym okresie ma czas, aby spojrzeć wstecz, podsumować kończący się rok i zbudować plany na przyszły. Właśnie święta są najbardziej odpowiednim momentem, aby spotkać się w małym czy większym groni i zintegrować zespół.

Ważne jest znaleźć odpowiednie miejsce. Jack's Bar&Restaurant w samym sercu Łomianek otwiera swoje drzwi dla wszystkich gości, którym marzy się niepowtarzalne przyjęcie wigilijne. Wyjątkowe miejsce na gastronomicznej i kulturalnej mapie Łomianek, Jack's Bar&Restaurant ma niezwykły wystrój nawiązujący do patrona tego miejsca - Jacka Danielsa. Wygodne sofy i fotele, bary w drewnie, wydzielona palarnia, duży parkiet i miejsce na organizację imprez muzycznych i koncertów. Dodatkowo i przede wszystkim wyborna kuchnia i profesjonalna obsługa.

W Jack's Bar&Restaurant każda wigilia nabierze barw prawdziwych świąt!

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ