Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2018-03-26

A A A POLEĆ DRUKUJ

#TakeItFree. Wydrukuj za darmo swoje zdjęcia ze smartfona

 

Wonder Photo Shop to miejsce spełnienia fotograficznych marzeń, dlatego z okazji wiosny przygotował dla wszystkich gości meganiespodziankę. Można zupełnie za darmo skomponować mini-album drukując swoje zdjęcia bezpośrednio ze smartfona! Jak to zrobić? Nic prostszego – wystarczy do końca marca odwiedzić warszawski Wonder Photo Shop i oddać się manii darmowego drukowania. 

Akcja trwa do 31 marca i każdy kto odwiedzi mieszczący się na Placu Konstytucji w Warszawie Wonder Photo Shop może bezpłatnie wydrukować aż 10 zdjęć w modnym instagramowym formacie square, czyli 15x15 lub 20x20 cm. Warto uwolnić swoje fotografie ze smartfona i cieszyć się nimi na żywo – wklejając je do albumu, ozdabiając nimi ścianę lub podarowując w prezencie bliskim. Wystarczą 4 proste kroki.

Przyjdź, zainstaluj, wydrukuj i odbierz

Team #Wonder czeka na wszystkich chętnych od poniedziałku do piątku w godz. 9-19 i w sobotę od godz. 11 do 16. Wystarczy przyjść do Wonder Photo Shop i ściągnąć darmową aplikację „order-it mobile”, która jest dostępna zarówno dla posiadaczy systemów Android jak i iOS.

Korzystając z aplikacji można wydrukować 10 swoich ulubionych zdjęć w formacie square 15x15 lub 20x20 cm i cieszyć się prawdziwymi odbitkami. Teraz wspomnienia ważnych chwil możemy mieć przy sobie.

#TakeItFree

Darmowe wydruki to nie koniec niespodzianek, jakie Wonder Photo Shop przygotował dla odwiedzających. Dodatkowo, każdy kto skorzysta z akcji otrzyma kartę rabatową z 20% rabatem na dowolne wydruki ze smartfona. Karta będzie ważna do końca 2018 roku.

#BeWonder

Więcej informacji o akcji znajduje się na stronie http://square.wonderphotoshop.pl/ lub bezpośrednio w salonie Wonder Photo Shop przy pl. Konstytucji 5 w Warszawie. Nie czekajcie! Drukujcie! #BeWonder

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ