Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-03-31

A A A POLEĆ DRUKUJ

Wielkanocny jarmark w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska

Smakołyki na świąteczny stół oraz kolorowe dekoracje będzie można znaleźć na wielkanocnym jarmarku, który od 30 marca można odwiedzać w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska. Do 7 kwietnia w godzinach pracy galerii handlowej będzie można zrobić zakupy na stoiskach lokalnych dostawców i twórców. Wstęp wolny. 

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Przygotowania do tego wyjątkowego czasu ułatwi świąteczny jarmark w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska. Od 30 marca do 7 kwietnia na stoiskach handlowych w pasażu galerii handlowej będzie można znaleźć produkty regionalne, a wśród nich wiele smakołyków na świąteczny stół. Z kolei na stoiskach rękodzielniczych będzie można zakupić wielkanocne ozdoby, które wprowadzą radosny, świąteczny nastrój do domowych wnętrz. 

Stoiska będzie można odwiedzać w godzinach pracy galerii handlowej, czyli w sobotę oraz od poniedziałku do środy od 9.00 do 21.00, a w niedzielę handlową 2 kwietnia od 9.30 do 20.00.

Wielkanocny jarmark odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ul. Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Wstęp wolny. 

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ