Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2022-10-11

A A A POLEĆ DRUKUJ

Wolskie Spotkanie Kobiet pod hasłem „My dla siebie”

W miniony wtorek, 4 października o godz. 15:30 w NINE'S Restaurant & Sports Bar w Browarach Warszawskich odbyło się kolejne „Wolskie Spotkanie Kobiet”. To już trzecie wydarzenie w ramach projektu „Wola Kobiet Biznesu” realizowanego przez Urząd Dzielnicy Wola w zakresie  „Strategii #Warszawa2030”. Tym razem myślą przewodnią spotkania było hasło „My dla siebie”. Debatę poprowadziła aktorka Anna Powierza, a udział w niej wzięły trzy znane panelistki ze świata biznesu.


To już kolejne spotkanie, które ma służyć integrowaniu przedsiębiorczych kobiet – właścicielek firm, managerek, ale także pań, które dopiero myślą o założeniu własnej działalności gospodarczej. Celem projektu jest wymiana dobrych praktyk, doświadczeń, motywowanie kobiet do spełniania marzeń, podejmowania śmiałych decyzji, budowania pewności siebie, ale także promocja dzielnicy Wola. Hasło debaty „My dla siebie” to odpowiedź na trudny, popandemiczny czas, w którym  kobiety mogą trochę odetchnąć, zregenerować siły, zadbać o własne zdrowie fizyczne i psychiczne. Zaproszone panelistki podzieliły się swoimi pomysłami na działania skierowane na rozwój mentalny, zdrowie czy pokonywanie problemów finansowych tak ważne dla kobiet, które nieustannie realizują swoje cele i pasje.


Spotkanie uświetnili zaproszeni goście, m.in. Pani Karolina Zdrodowska – Dyrektorka Koordynatorka ds. przedsiębiorczości i dialogu społecznego w Urzędzie m.st. Warszawy, Pani Ewa Statkiewicz  Przewodnicząca Rady Dzielnicy Wola czy Pani Grażyna Orzechowska-Mikulska – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola, matka chrzestna projektu Wola Kobiet Biznesu.

W interesującej debacie na temat tego jak zadbać o własne ciało i duszę wzięły udział zaproszone panelistki:

 

·         Pani Dr n.med. Magdalena Cubała-Kucharska – założycielka Instytutu Medycyny Integracyjnej Arcana. W swojej pracy medycznej  pacjent jest dla niej przede wszystkim całością,  .złożoną z oddziałujących na siebie wzajemnie układów. Autorka ebooków i licznych artykułów o zdrowiu. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się intensywnie na profilu Instagram @drcubala.

 

·         Pani Marta Kobińska -  dyrektor finansowa w Bravecare, autorka bloga o edukacji finansowej „Piasek w Butach” - trenerka ds. finansów, która zajmuje się tym tematem już dwie dekady i chce się dzielić swoją wiedzą z innymi kobietami, stąd pomysł na bloga, nagrywanie podcastów czy szkolenia i webinary dla kobiet.

 

·         Pani Ewa Grzegorczuk – businesswoman, kosmetolog. Trener mentalny branży beauty, właścicielka salonów beauty i marki Cosmeo, a także autorskiego projektu - nowoczesnego centrum szkoleniowego z przestrzenią do integracji zespołów o charakterze SPA. Autorka wielu publikacji i wykładów na temat.

 

Po zakończeniu debaty wystąpiła z recitalem Iwona Węgrowska, a wymianie doświadczeń i rozmowom kuluarowym towarzyszył poczęstunek przygotowany przez NINE'S Restaurant & Sports Bar.

Partnerami wydarzenia organizowanego przez Wydział Działalności Gospodarczej i Funduszy Zewnętrznych dla Dzielnicy Wola  były Browary Warszawskie i NINE'S Restaurant & Sports Bar oraz wydawnictwo Skarpa Warszawska.

Słowa kluczowe:#spotkanie,#biznes,#kobiety

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ