Charlie Sheen nie chce emerytury

Charlie Sheen nie zamierza rezygnować z aktorstwa.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

W ostatnich miesiącach pojawiły się informacje, że nierozwiązane kwestie natury finansowej skłoniły gwiazdora do rezygnacji z roli w sitcomie "Dwóch i pół". Sheen zapewnia jednak, że popularność serialu znaczy dla niego zbyt wiele, aby miał porzucić przedsięwzięcie.

- Owszem, była mowa o emeryturze - przyznaje Sheen. - Ludzie myśleli, że wpadłem w depresję z powodu negocjacji związanych z kontraktem. Kiedy byłem młodszy myślałem, że zrezygnuję z pracy w wieku 40 lat, ale teraz mam serial, który wszyscy uwielbiają. Przejście na emeryturę teraz byłoby błędem.

W produkcji "Dwóch i pół" Charlie Sheen wciela się w postać Charliego Harpera. Aktora mogliśmy podziwiać na ekranach kin w kwietniu 2006 roku w komedii "Straszny film 4".

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Publicystka Kanału Zero powołała się na ukraińskiego polityka z sankcjami. Przeprasza za błąd

Publicystka Kanału Zero powołała się na ukraińskiego polityka z sankcjami. Przeprasza za błąd

Nowy program w Republice. Prowadzi były naczelny "Super Expressu"

Nowy program w Republice. Prowadzi były naczelny "Super Expressu"

Mandaryna w "Tańcu z Gwiazdami"

Mandaryna w "Tańcu z Gwiazdami"

Izabella Krzan poprowadzi "Dzień Dobry TVN" w parze z Janem Pirowskim

Izabella Krzan poprowadzi "Dzień Dobry TVN" w parze z Janem Pirowskim

Kierunek: Edukacja! w WSKZ – podróż po wiedzę z Przemkiem Kossakowskim
Materiał reklamowy

Kierunek: Edukacja! w WSKZ – podróż po wiedzę z Przemkiem Kossakowskim

Pierwsze polskie nominacje na Cannes Lions. O Lwy powalczą VML i Le Polish Bureau

Pierwsze polskie nominacje na Cannes Lions. O Lwy powalczą VML i Le Polish Bureau