Cushman & Wakefield i Veritas Brown przedłużają współpracę w Kazachstanie i Gruzji

21 grudnia 2016 r. – Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield przedłużyła umowę o współpracę z biurem stowarzyszonym Veritas Brown działającym na terenie Kazachstanu i Gruzji. Od stycznia 2017 r. firma Veritas Brown będzie funkcjonować pod marką Cushman & Wakefield.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Veritas Brown współpracuje z Cushman & Wakefield od 2010 r., a formalny alians jest kolejnym krokiem po globalnej fuzji firm Cushman & Wakefield i DTZ w 2015 r. Veritas Brown świadczy kompleksowe usługi w zakresie wycen i doradztwa, badań rynku, pośrednictwa i obsługi najemców.

Steve Brown, dyrektor zarządzający grupy Veritas Brown, powiedział: „Bardzo się cieszymy, że możemy przedłużyć współpracę z tak renomowaną firmą. Nawiązanie partnerstwa z Cushman & Wakefield w 2010 r. przełożyło się na pozytywny wpływ na krajowe rynki nieruchomości. Będziemy pracować razem na rzecz utrzymania pozycji marki jako preferowanej w regionie firmy świadczącej usługi na rynku nieruchomości”.

Jonathan Hallett, dyrektor firmy Cushman & Wakefield w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, powiedział: „Firma Cushman & Wakefield ma silną pozycję w Europie Środkowo-Wschodniej. Biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie globalnego kapitału i najemców korporacyjnych tym regionem cieszymy się, że możemy poszerzyć zasięg geograficzny i oferować usługi także klientom w Kazachstanie i Gruzji, korzystając przy tym ze wsparcia wybitnych specjalistów w tych krajach”.

John Forrester, dyrektor generalny firmy Cushman & Wakefield w regionie EMEA, powiedział: „Dzięki silnym i długoletnim relacjom z podmiotami powiązanymi w regionie EMEA firma Cushman & Wakefield oferuje również usługi na rynkach, na których obecnie nie dysponuje własnymi biurami. Zyskują na tym zarówno klienci lokalni, jak i globalni, którym możemy zaoferować odpowiednio dostęp do naszej globalnej sieci oraz znajomość lokalnych rynków”.

Cushman & Wakefield należy do pierwszej trójki największych firm doradczych świadczących usługi na rynkach nieruchomości komercyjnych na świecie. Zatrudnia ok. 43 tys. pracowników w ponad 60 krajach, zarządza ok. 400 mln m kw. powierzchni oraz obsługuje transakcje o wartości 191 mld USD. Łączne przychody firmy szacowane są na ponad 5 mld USD.

W bieżącym roku firma Cushman & Wakefield także zawarła umowy o współpracy z:

  • Excellerate Property Services w Afryce Subsaharyjskiej pod nazwą Cushman & Wakefield Excellerate (sierpień 2016),
  • DTZ Sherry FitzGerald w Irlandii pod zmienioną nazwą Cushman & Wakefield (sierpień 2016),
  • Inter Israel w Izraelu pod zmienioną nazwą Cushman & Wakefield Inter Israel (październik 2016),
  • Proprius w Grecji pod zmienioną nazwą Cushman & Wakefield Proprius (październik 2016).

grafika

dostarczył

infoWire.pl

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+