Cykle tematyczne o finansach, zdrowiu i kulturze w „Faktach” RMF FM

RMF FM wprowadza cykle tematyczne w swoim serwisie informacyjnym „Fakty”. W poniedziałki, środy i piątki pojawią się felietony o charakterze poradnikowym dotyczące finansów, zdrowia i kultury.

łb
łb
Udostępnij artykuł:

W poniedziałkowym cyklu „Twoje pieniądze w Faktach RMF FM” pojawią się materiały poświęcone kwestiom finansowym słuchaczy. Reporterzy poruszą tematy takie jak m.in. koszt wykształcenia dziecka, pierwsza praca, podatki, kredyty, zakładanie firmy, domowy budżet. Cykl przygotowują Michał Zieliński, Krzysztof Berenda i Urszula Gwiazda.

„Twoje zdrowie w Faktach RMF FM” to kolejny cykl, który pojawi się na antenie rozgłośni. Przygotowują go Ewa Kwaśny i Magdalena Partyła. W każdą środę dziennikarze i eksperci poruszą problemy związane ze zdrowiem, profilaktyką, kondycją,  chorobami cywilizacyjnymi, lekami i dietami.

W piątki w „Twoim weekendzie w Faktach RMF FM” słuchacze zapoznają się z propozycjami przygotowanymi na spędzenie soboty i niedzieli. Materiały do serii opracowują Magdalena Wojtoń, Katarzyna Sobiechowska-Szuchta i Joanna Potocka.

Ponadto w te dni na pytania słuchaczy odpowie telefonicznie ekspert dyżurujący w stacji, a całość uzupełni specjalny, tematyczny raport na stronie Rmf24.pl.

Od września każdego dnia serwisy RMF FM będą emitowane wcześniej - od godz. 5.30. Zmienił się też częściowo zespół serwisantów czytających „Fakty”: w paśmie popołudniowym serwisy prezentuje Marta Kiermasz i Bogdan Zalewski, w poranku Małgorzata Steckiewicz i Tomasz Staniszewski, a w południe można usłyszeć Magdalenę Wojtoń i Ewę Kwaśny.

Z danych Radio Track wynika, że średni udział RMF FM w rynku w okresie od maja do lipca wyniósł 24,6 proc. (więcej na ten temat).

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Policjanci walczący z cyberprzestępczością ruszyli z podcastem

Policjanci walczący z cyberprzestępczością ruszyli z podcastem

Nowy prowadzący poranny program w Trójce

Nowy prowadzący poranny program w Trójce

"Z mObywatelem łatwiej". Rząd promuje cyfrowe legitymacje szkolne

"Z mObywatelem łatwiej". Rząd promuje cyfrowe legitymacje szkolne

Awaria BLIK-a. Dotyczy niektórych użytkowników

Awaria BLIK-a. Dotyczy niektórych użytkowników

O decyzjach klientów galerii handlowych i wykorzystaniu reklamy
Materiał reklamowy

O decyzjach klientów galerii handlowych i wykorzystaniu reklamy

W Republice Kłeczek z Sasinem morsują i siedzą w saunie. "Tydzień przygotowywał się do odcinka"

W Republice Kłeczek z Sasinem morsują i siedzą w saunie. "Tydzień przygotowywał się do odcinka"