W sobotę, 3 września br. o godz. 20.00 Polsat pokazał pierwszy odcinek nowego cotygodniowego programu „Doda - 12 kroków do miłości”. Średnia widownia emisji wyniosła 811 tys. osób. Przełożyło się to na 7,17 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 9,08 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 7,97 proc. w grupie 16-59 - wynika z udostępnionej portalowi Wirtualnemedia.pl analizy Media Context, opartej na danych Nielsen Audience Measurement.
Przynajmniej przez 1 minutę program śledziło 2,71 mln osób w grupie 4+.

Dorota Rabczewska na potrzeby programu „Doda - 12 kroków do miłości” na 40 dni zamieszkała w wynajętym luksusowym domu. Piosenkarka spotkała się osobno z 12 mężczyznami z różnych środowisk i o różnym statusie społecznym, wybranymi na podstawie jej preferencji.
Po serii 12 randek Doda wybrała czterech, z którymi spotkała się kolejny raz. Na koniec wskazała jednego i spędziła z nim romantyczny weekend. W programie piosenkarce towarzyszyli najbliższa przyjaciółka Oliwka, oficjalny sobowtór Mariusz Ząbkowski „Dżaga” oraz terapeuta Leszek Mellibruda, z którym Doda omawiała spotkania z kolejnymi kandydatami.
##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/michal-wisniewski-budowa-domu-gdzie-emisja-youtube-polsat,7170032234309249a ##

Zdjęcia do reality-show realizowane były wczesnym latem, prace na planie zakończyły się w połowie lipca br. Dorota Rabczewska na ten czas zamieszkała w willi za 4 mln zł.
Za realizację programu odpowiada Rochstar, reżyserią zajął się Michał Majak, a producentem kreatywnym jest Pascal Litwin.
##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/taniec-z-gwiazdami-13-edycja-kto-wystapi-pary-prowadzacy,7169781234759809a ##











