EL2 dla lodów Nestlé Extreme

Już po raz drugi Agencja Marketingu Mobilnego EL2 przygotowała promocję konsumencką lodów Extreme firmy Nestlé.

kk
kk
Udostępnij artykuł:

W loterii  można codziennie wygrać iPoda wideo po wysłaniu zgłoszenia SMS-em albo otrzymać drugiego darmowego rożka, płacąc promocyjnym wieczkiem. Promocja potrwa do 31 sierpnia 2006.

Po raz kolejny firma Nestlé Ice Cream Polska powierzyła Agencji Marketingu Mobilnego EL2 przygotowanie i realizację wielkiej promocji lodów Extreme. W ubiegłym roku, mimo kaprysów pogody, akcja cieszyła się ogromną popularnością wśród konsumentów, dlatego producent postanowił ją powtórzyć również tego lata. Dodatkowo, miłośnicy lodów mogą rozkoszować się nowym pysznym pomarańczowo-czekoladowym smakiem Extreme

W tegorocznej loterii promocyjnej do wygrania są 123 iPody wideo w wersji 30 GB oraz milion darmowych lodów. Aby wziąć w niej udział, wystarczy kupić rożek Extreme z promocyjnym wieczkiem, pod którym znajdują się instrukcje. Wieczka promocyjne występują w dwóch wariantach :1. Wieczko z rysunkiem rożka- oznacza, że następny rożek Extreme jest gratis (do odebrania u sprzedawcy w zamian za wieczko).2. Wieczko z rysunkiem iPoda- zawiera kod promocyjny oraz numer, pod który należy wysłać dany kod SMS-em, aby wziąć udział w losowaniu iPoda (SMS-y można wysyłać do 31 sierpnia br. do godziny 18.30).

Promocja wspierana jest kampanią telewizyjną i radiową, przygotowaną przez agencję Publicis, działania promocyjne prowadzone są również w internecie, na billboardach, autobusach i materiałach  POS w punktach sprzedaży, przygotowanych przez agencje Testardo Red Cell.

kk
Autor artykułu:
kk
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Publicis Media liderem nowego biznesu w Polsce. Starcom na czele agencji

Publicis Media liderem nowego biznesu w Polsce. Starcom na czele agencji

Finał programu "Ej, Stara!". Ilu widzów miał nowy format Doroty Szelągowskiej?

Finał programu "Ej, Stara!". Ilu widzów miał nowy format Doroty Szelągowskiej?

REM oddala skargę policji na reportaż "Superwizjera TVN"

REM oddala skargę policji na reportaż "Superwizjera TVN"

Co trzyma Polaków przy płatnej telewizji? TVN24 na czele

Co trzyma Polaków przy płatnej telewizji? TVN24 na czele