Eleganckie i dostępne

TOGO WM to interesująca propozycja mebli do pokoju dziennego polskiej marki HM HELVETIA MEBLE. Proste i ponadczasowe wzornictwo, elegancka czerń na wysoki połysk oraz efektowne bryły z mnóstwem miejsca do przechowywania, doskonale trafiają w potrzeby wielu klientów.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

TOGO WM to efekt poszukiwań harmonii pomiędzy współczesnym designem, funkcjonalnością i przystępną ceną. To propozycja dla osób, które podążając za trendami, wybierają przedmioty modne i oryginalne, a jednocześnie liczą się ze swoim portfelem.

Meble dopracowano w najdrobniejszym detalu, zwracając uwagę na jakość wykonania oraz trwałość zastosowanych materiałów. Korpusy mebli wykonano z płyty meblowej powlekanej nowoczesnym, odpornym na zarysowania i promienie słoneczne laminatem w kolorze wenge. Fronty oraz wieniec górny pokryto czarnym szkłem. W szufladach i drzwiach zastosowano czarne matowe listwy uchwytowe, które swoim kształtem doskonale wpasowują się w bryłę. W systemie zastosowano nowoczesny system „cichego domyku”.

TOGO WM, z uwagi na szeroki wybór brył, z powodzeniem można wkomponować zarówno w małe pomieszczenie, jak i przestronny pokój dzienny. W kolekcji do wyboru mamy: zgrabne kredensy, witryny, komody, szafki TV, efektowne półki, a także stolik kawowy oraz stół w dwóch rozmiarach ( rozkładany stół dostępny od czerwca 2011). Poszczególne elementy można wybierać stosownie do potrzeb i tworzyć niepowtarzalne zestawy meblowe. Pojedyncze bryły, w zależności od rozmiaru, kosztują od 629 zł brutto . Kolekcja TOGO WM dostępna jest w najlepszych sklepach meblowych na terenie całego kraju.

Więcej ciekawych rozwiązań do różnych pomieszczeń znaleźć można na stronie www.helvetia-wieruszow.pl

HM HELVETIA MEBLE to jeden z największych producentów mebli skrzyniowych w Polsce, należący do międzynarodowej Grupy IMS, specjalizującej się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży mebli skrzyniowych i tapicerowanych w całej Europie. HM HELVETIA MEBLE istnieje od 1991 roku. Posiada zaawansowaną technologicznie fabrykę w Wieruszowie, gdzie produkuje meble w najnowocześniejszych technologiach. W swojej ofercie posiada: meble do sypialni, systemy do pokoi dziennych oraz szafy.

Głównym atutem produktów HM HELVETIA MEBLE jest ich nowoczesne wzornictwo. Ciekawy i zgodny z obowiązującymi trendami design mebli, idealnie wpisuje się w wystrój współczesnych wnętrz, czyniąc je modnymi, efektowanymi i niezwykle przytulnymi. W parze z atrakcyjnym wzornictwem idzie zawsze przystępna cena. Dlatego kolekcje HM HELVETIA MEBLE można znaleźć w wielu polskich domach, ale także i za granicą.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Co kupno Warner Bros. przez Netfliksa zmieni w Polsce? Pracownicy TVN dostali list od szefa WBD

Co kupno Warner Bros. przez Netfliksa zmieni w Polsce? Pracownicy TVN dostali list od szefa WBD

Prasa umiera? Skądże! Wydawca "Vogue Polska" wprowadzi do Polski kolejny luksusowy tytuł [TYLKO U NAS]

Prasa umiera? Skądże! Wydawca "Vogue Polska" wprowadzi do Polski kolejny luksusowy tytuł [TYLKO U NAS]

"Święta marzeń" w piosence Polsatu na Boże Narodzenie. Ibisz świętym Mikołajem

"Święta marzeń" w piosence Polsatu na Boże Narodzenie. Ibisz świętym Mikołajem

Będzie mega fuzja. Netflix kupuje Warner Bros. Discovery bez telewizji

Będzie mega fuzja. Netflix kupuje Warner Bros. Discovery bez telewizji

Gwiazdor Modern Talking na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Obok Zenek Martyniuk, Beata Kozidrak i Skolim

Gwiazdor Modern Talking na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Obok Zenek Martyniuk, Beata Kozidrak i Skolim

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online