Nowy reality-show „Farma” od 17 stycznia w Polsacie, emisja w dni powszednie o 20.00

Od 17 stycznia w dni powszednie o godz. 20.00 Polsat emitować będzie nowy reality-show „Farma”, który będzie nadawany pięć razy w tygodniu - w dni powszednie o godz. 20.00 - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Program wyprodukowała firma Constantin Entertainment Polska, jego gospodyniami są Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska.

MK
MK
Udostępnij artykuł:
Nowy reality-show „Farma” od 17 stycznia w Polsacie, emisja w dni powszednie o 20.00
Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska w programie „Farma”; fot. Kala Kielbasinska

„Farma” to polska wersja szwedzkiego formatu z 2001 roku z portfolio Strix. Lokalne wersje show wyprodukowano w kilkudziesięciu krajach świata, m.in. w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Kolumbii, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Włoszech, Norwegii, Szwecji, Portugalii i Turcji.

Constantin Entertainment Polska producentem polskiej wersji

Nad polską edycją reality-show od kilku miesięcy pracuje Telewizja Polsat we współpracy z Constantin Entertainment Polska. Roboczo projekt nazywał się „Życie na wsi”.

W programie bierze udział kilkanaście osób, którzy na co dzień żyją w dużych miastach. Uczestnicy zamieszkują w gospodarstwie rolnym. Są odizolowani od świata zewnętrznego, ich celem jest wchodzenie pomiędzy sobą w relacje oraz związki, branie udziału w zadaniach sprawnościowych, a także zajmowanie się pracami w gospodarstwie rolnym. Ich pobyt na każdym kroku rejestrowany jest przez kamery i mikrofony.

Uczestnicy w trakcie trwania audycji mają za zadanie przetrwać w opuszczonym gospodarstwie rolnym z ograniczonymi zasobami, bez dostępu do nowych technologii, narzędzi elektrycznych oraz mediów takich jak prąd, bieżąca woda, ogrzewanie. Wszelkie udogodnienia lub ułatwienia zdobywane są przez uczestników własną pracą w gospodarstwie zgodnie z instrukcjami ekspertów lub dzięki udziałowi w zadaniach zręcznościowych.

Każdy etap rozgrywki kończy się nominacją uczestników do „pojedynków”. Po przeprowadzeniu takiego „pojedynku” osoba przegrywająca kończy swój udział w audycji i opuszcza gospodarstwo. Najlepszy uczestnik otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. zł, a także tytuł „Super Farmera”.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/love-island-wyspa-milosci-polsat-5-sezon-casting-gdzie-karolina-gilon,7170085015382145a ##

Portal Wirtualnemedia.pl ustalił, że zdjęcia do pierwszej polskiej edycji programu realizowane były wczesną jesienią br. na terenie Puszczy Noteckiej.

Emisja od 17 stycznia w codziennym prime-time Polsatu

Jak wynika z naszych ustaleń, „Farma” w Polsacie będzie emitowana od 17 stycznia. Reality-show będzie można oglądać pięć razy w tygodniu - w dni powszednie o godz. 20.00. Każdy odcinek będzie trwać godzinę.

Poszukiwania uczestników do programu odbywały się latem, a zdjęcia były realizowane wczesną jesienią. Według wstępnych założeń „Farma” miała trafić do przyszłorocznej wiosennej ramówki Polsatu.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/rolnicy-podlasie-fokus-tv-program-oglada-1-mln-widzow-wyniki,7170122959242881a ##

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu