Trójka zrelacjonuje festiwal w Opolu oraz Carbon Silesia Festival

Radiowa Trójka została partnerem 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Carbon Silesia Festival. Stacja w weekend obszernie zrelacjonuje obie imprezy.

MK
MK
Udostępnij artykuł:
Trójka zrelacjonuje festiwal w Opolu oraz Carbon Silesia Festival

Podczas 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, trwającego od 3 do 6 września (wydarzenie transmitować będzie TVP), Trójka przyzna nagrodę w kategorii „Debiuty”. Koncert rozpocznie się w piątek o godz. 22.15. Oprócz mobilnego studia Trójki na festiwalu pojawią się także dziennikarze programu Trzeciego Polskiego Radia. Wśród nich znajdą się Tomasz Żąda oraz Monika Suszek.

Równolegle radiowa stacja - ze swojego mobilnego studia - będzie relacjonowała słuchaczom pierwszą edycję Carbon Silesia Festiwal w Zabrzu, który odbędzie się pod patronatem Trójki oraz Czwórki. Jest to festiwal muzyki elektronicznej, który będzie się odbywać 3 i 4 września od 16.00 do 6.00.

W piątek, 3 września w Trójce relacje zarówno z Festiwalu w Opolu jak i Carbon Silesia Festival będą nadawane w audycjach: „Zapraszamy do Trójki” (15.00-18.00), „W tonacji Trójki” (18.00-19.00), „Cztery strony dźwięku” (19.00-22.00), „W rytmie na trzy” (00.00-02.00); z samego festiwalu w Zabrzu w nocy z piątku na sobotę w „Rocka klasyka według Wiernika” (22.00-00.00), „Anagram Margana” (02.00-04.00) oraz „Jazz’n’Bass” (04.00-06.00).

Dzień później od rana w stacji odbywać się będzie reporterskie podsumowanie festiwali, a od godz. 14.00 w audycji „Wykonane w Polsce” relacja na żywo z drugiego dnia Festiwalu w Opolu, a od 16.00 - na żywo z Carbon Festivalu. Pasmo „Muzyczny Weekend w Trójce” potrwa zakończy się w niedzielę o godz. 6.00 rano. Dalsze podsumowania i zapowiedzi kolejnych festiwalowych wydarzeń będą dostępne także w niedzielę na antenie Trójki.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/trojka-nie-odwracamy-kota-ogonem,7170130431043201a ##

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Arleta Bojke redaktor naczelną Zero TV. Będą nowe formaty

Arleta Bojke redaktor naczelną Zero TV. Będą nowe formaty

Przyszły właściciel TVN wycofał reklamę, która uderzała w niego. "Ocenzurowali"

Przyszły właściciel TVN wycofał reklamę, która uderzała w niego. "Ocenzurowali"

Insignia finalizuje repozycjonowanie. "Odchodzimy od wizerunku poprawnej agencji digitalowej"

Insignia finalizuje repozycjonowanie. "Odchodzimy od wizerunku poprawnej agencji digitalowej"

Programy opóźnione o minutę. Trwa strajk ostrzegawczy w mediach publicznych

Programy opóźnione o minutę. Trwa strajk ostrzegawczy w mediach publicznych

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind
Materiał reklamowy

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę