Filip Chajzer otworzył restaurację. Czy kończy z telewizją?

Po tym, jak zniknął z „Dzień dobry TVN”, Filip Chajzer rusza z własnym biznesem: ma to być śniadaniowa restauracja w centrum Warszawy. „Przejmuję ten lokal z licencją na sprzedaż alkoholu, z której świadomie rezygnuję” - poinformował. Zapowiedział też, że w serwującym do późna lokalu będzie obsługiwał klientów osobiście.

jk
jk
Udostępnij artykuł:
Filip Chajzer otworzył restaurację. Czy kończy z telewizją?
Filip Chajzer wciąż nie wrócił do "Dzień Dobry TVN", ale informuje o otwarciu nowego, restauracyjnego biznesu Fot. Facebook/F.Chajzer

Filip Chajzer już na początku czerwca zniknął z ekranów telewizyjnych. Co prawda 30 maja po dwutygodniowej przerwie wrócił do programu "Dzień dobry TVN" i wytłumaczył, że musiał zrobić sobie przerwę od pracy z powodów zdrowotnych – jednak już w tydzień później stacja poinformowała, że Chajzer znowu znika z anteny. „W najbliższych tygodniach, by mógł w pełni odzyskać siły, podczas dyżurów zastąpią go inni prowadzący. Filip, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia! Czekamy! - napisała redakcja „DDTVN”.

Pod koniec czerwca nastąpiła radykalna wymiana prowadzących „Dzień dobry TVN”: z morning show pożegnali się Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme. Jednak sytuacja zawodowa Chajzera pozostawała otwarta: wciąż nie wrócił z chorobowego zwolnienia, ale też stacja nie informowała, że ma się żegnać z programem.

"Osobiście będę kelnerem"

Przed weekendem dziennikarz zamieścił w mediach społecznościowych post, w którym poinformował o otwarciu nowego biznesu: restauracji, serwującej śniadania non stop. Mieści się ona w centrum Warszawy i nie będzie można tam dostać alkoholu.

„To będzie MOCKTAIL BAR. Ten trend opanował już NYC, a teraz czas na rewolucję w Polsce, której samozwańczo stanę się twarzą” – napisał Chajzer. Restauracja ma być otwarta codziennie do godz. 22:00. „Osobiście będę kelnerem” – pisze prezenter. 

 

Zapytaliśmy Filipa Chajzera, czy w związku z nową sytuacją w „Dzień dobry TVN”, a także wobec otwarcia absorbującego (jak zapowiada) biznesu, kończy zawodową przygodę z dziennikarstwem. Jego managerka Wiktoria Pawla zapewniła, że Chajzer „absolutnie nie kończy z dziennikarstwem”, ma zamiar do niego niebawem wrócić.

Chajzer od 12 lat związany TVN

Filip Chajzer związany jest z „Dzień dobry TVN” od 2011 roku. Najpierw przygotowywał tam materiały reporterskie, a od 2019 roku jest jednym ze stałych prowadzących (z Ohme zastąpili Magdę Mołek i Marcina Mellera). W TVN prowadził także programy „Mali giganci” i „Hipnoza”, był też współgospodarzem „Domu marzeń” oraz jednym z prowadzących reality show „Big Brother nocą” w TVN7.

W 2022 roku średnia oglądalność „Dzień dobry TVN” wyniosła 377 tys. osób przy 7,44 proc. udziału w rynku telewizyjnym w grupie 4+ i 9,47 proc. w 16-49.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kanał Zero TV powinien już nadawać. Czy KRRiT może cofnąć koncesję?

Kanał Zero TV powinien już nadawać. Czy KRRiT może cofnąć koncesję?

Kiedy nowa rada nadzorcza TVP? Członkowie RMN z koalicji zagłosowali z PiS

Kiedy nowa rada nadzorcza TVP? Członkowie RMN z koalicji zagłosowali z PiS

HBO Max zmienił pakiet z kanałami linearnymi. Zniknął m.in. TVN24

HBO Max zmienił pakiet z kanałami linearnymi. Zniknął m.in. TVN24

Zwolnienia w RASP. Związkowcy chcą ocalić część pracowników, proponują oszczędności w zarządzie

Zwolnienia w RASP. Związkowcy chcą ocalić część pracowników, proponują oszczędności w zarządzie

AFA MEDIA ze skutecznymi kampaniami SMS, MMS, PUSH APP i pokazuje, ilu klientów naprawdę wraca do sklepów
Materiał reklamowy

AFA MEDIA ze skutecznymi kampaniami SMS, MMS, PUSH APP i pokazuje, ilu klientów naprawdę wraca do sklepów

Mateusz Gessler ambasadorem Żabki [NASZ NEWS]

Mateusz Gessler ambasadorem Żabki [NASZ NEWS]