Friz i Izak gwiazdami reklamy „Dew it anyway!" Mountain Dew

Marka napoju Mountain Dew (PepsiCo) rusza a kampanią “Dew it anyway!”, której ambasadorami zostali czołowi polscy influencerzy - Karol “Friz” Wiśniewski oraz Piotr “Izak” Skowyrski.

jd
jd
Udostępnij artykuł:
Friz i Izak gwiazdami reklamy „Dew it anyway!" Mountain Dew

Celem kampanii jest zapewnienie wartościowego wsparcia młodym osobom, które chcą zostać twórcami treści, influencerami lub streamerami.

- W Mountain Dew zawsze chcieliśmy łamać stereotypy i uprzedzenia, które powstrzymują młodych ludzi przed realizacją swoich marzeń – mówi Bartosz Kajak, Brand Manager marki Mountain Dew w PepsiCo Polska – Mimo uprzedzeń pokoleń, które nie dorastały w obecności social mediów chcemy stworzyć warunki tym, którzy mają talent, aby mogli zaistnieć i „Dew it anyway” – dodaje.

Przez kampanię Mountain Dew wyciąga do młodych pomocną dłoń. Marka chce dać im wsparcie, które jest niezbędne, by uwolnić potencjał drzemiący w młodych, kreatywnych osobach.

Kampania na Discordzie

Platformą komunikacyjną “Dew it anyway!” jest dedykowany serwer Discord. Tam zgromadzeni są uczestnicy i wszyscy zainteresowani. Mountain Dew zaplanowało szereg spotkań i warsztatów, które odbędą się na serwerze. W ich trakcie, profesjonaliści z różnych dziedzin przeprowadzą szkolenia między innymi z budowaniu wizerunku, psychologii, dykcji i emisji głosu a także montażu, postprodukcji czy streamingu. 

Kampania podzielona jest na dwie fazy: naboru i rywalizacji. W pierwszej zainteresowane osoby mogą zgłaszać się, wysyłając między innymi specjalnie przygotowany film, w którym opowiadają o sobie. Na podstawie nadesłanych filmów komisja wybierze 50 osób, które przejdą do fazy rywalizacji.

Wybrana grupa będzie mierzyła się z kolejnymi zadaniami, wśród których będą między innymi przygotowanie zdjęcia przeznaczonego do publikacji na Instagramie lub filmu, który ma zostać opublikowany na TikToku. Na tym etapie uczestnicy zdobywać będą punkty, dzięki którym wyłonieni zostaną najlepsi. W rywalizacji nie zabraknie nagród, których łączna wartość wyniesie prawie 70 tys. zł. Na najlepszych uczestników akcji czeka sprzęt pomocny w drodze do kariery influencera przekazany przez partnera technologicznego, x-kom. 

inStreamly i A41 odpowiadają za przygotowanie i wdrożenie konceptu kreatywnego aktywacji “Dew it anyway!”, wdrożenie i nadzór serwera Discord, przeprowadzenie szkoleń i dobór kadry eksperckiej, a także obsługę ambasadorów.

Ponadto inStreamly prowadzi dedykowaną kampanię promocyjną na platformie Twitch.tv. Działania prowadzone są we współpracy z agencją Zenith. Agencja Avanti odpowiedzialna jest za obsługę konkursu.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Matt Damon o współpracy z Netfliksem: widz siedzi w telefonie, trzeba stosować sztuczki

Matt Damon o współpracy z Netfliksem: widz siedzi w telefonie, trzeba stosować sztuczki

Już teraz nadamy paczkę do Włoch, Hiszpanii i nie tylko. InPost wprowadził nową usługę

Już teraz nadamy paczkę do Włoch, Hiszpanii i nie tylko. InPost wprowadził nową usługę

Policjanci walczący z cyberprzestępczością ruszyli z podcastem

Policjanci walczący z cyberprzestępczością ruszyli z podcastem

Nowy prowadzący poranny program w Trójce

Nowy prowadzący poranny program w Trójce

O decyzjach klientów galerii handlowych i wykorzystaniu reklamy
Materiał reklamowy

O decyzjach klientów galerii handlowych i wykorzystaniu reklamy

"Z mObywatelem łatwiej". Rząd promuje cyfrowe legitymacje szkolne

"Z mObywatelem łatwiej". Rząd promuje cyfrowe legitymacje szkolne