Gofrobus powraca – zdecyduj dokąd!

Przed nami trzecia zima „Słodkich Gestów”! W ramach akcji, do wybranych polskich miast przyjedzie gofrobus, którego ekipa częstować będzie każdą życzliwą osobę pysznymi goframi. O tym dokąd pojedzie ten nietypowy pojazd, podobnie jak w minionym roku, zadecydują internauci. Każdy z nas może zaprosić gofrobus w swoje okolice! Jak to zrobić? Wystarczy oddać głos za pośrednictwem aplikacji na fanpage`u www.facebook.com/ZycieJestSlodkie.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

O co tyle hałasu?

Miłe gesty i słowa, pozytywne nastawienie do siebie i innych, umiejętność uśmiechania się również do obcych – tak definiują termin „słodzenie” psychologowie, według których umiejętność komplementowania i cieszenia się z komplementów ma moc zmieniania rzeczywistości. Pozytywne skutki posłodzenia odczuwa zarówno osoba obdarowana miłym słowem, jak i ta, która była życzliwa. Nawet najdrobniejsze gesty sympatii – zarówno te, które wykonujemy, jak i te, którym podlegamy - dają ogromną siłę i motywację, są źródłem energii oraz optymizmu. Chcąc wesprzeć tę pozytywną teorię, producent marki Cukier Królewski pomaga w szerzeniu życzliwości i w szczególnie słodki sposób nagradza wszystkie serdeczne osoby.

grafika

 Życzliwy miłośniku gofrów – zaproś nas do siebie!

Gofrobus po raz pierwszy pojawił się zimą 2013 roku na ulicach Wrocławia i Krakowa. Ponieważ misja szerzenia wzajemnej życzliwości przerosła oczekiwania organizatorów, akcję „Słodkie Gesty” powtórzono zimą roku 2014. Tym razem jednak o tym, gdzie przyjedzie gofrobus, zadecydowali internauci. W wyniku głosowania wybrali oni cztery miasta: Gdańsk, Katowice, Kraków i Lublin. Nie sposób zliczyć, ile uścisków, buziaków, życzeń świątecznych, życzeń „bez okazji” oraz komplementów wymieniono podczas tych czterech weekendów. Życzliwość dzielono zarówno z najbliższymi, jak i nieznajomymi, a w zamian wszyscy otrzymywali cieplutkie gofry z puszystym jak śnieg cukrem pudrem.

Relację z zeszłorocznej akcji zobaczyć można tutaj - https://www.youtube.com/watch?v=o0xkFcwKhqA. Głos na swoje lub najbliższe nam miasto oddajemy raz dziennie za pomocą aplikacji:  https://apps.facebook.com/gofrobus/. Na liście do głosowania znajdują się: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. Wyboru dokonywać można do  13 listopada 2015 r. Cztery życzliwe miasta, do których tej zimy zawita gofrobus poznamy już 23 listopada.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Przejęcie Warner Bros. przez Netfliksa pod znakiem zapytania? Potrzeba zgody Donalda Trumpa

Przejęcie Warner Bros. przez Netfliksa pod znakiem zapytania? Potrzeba zgody Donalda Trumpa

Pół miliarda kary z Komisji Europejskiej dla platformy Muska

Pół miliarda kary z Komisji Europejskiej dla platformy Muska

Co kupno Warner Bros. przez Netfliksa zmieni w Polsce? Pracownicy TVN dostali list od szefa WBD

Co kupno Warner Bros. przez Netfliksa zmieni w Polsce? Pracownicy TVN dostali list od szefa WBD

Prasa umiera? Skądże! Wydawca "Vogue Polska" wprowadzi do Polski kolejny luksusowy tytuł [TYLKO U NAS]

Prasa umiera? Skądże! Wydawca "Vogue Polska" wprowadzi do Polski kolejny luksusowy tytuł [TYLKO U NAS]

"Święta marzeń" w piosence Polsatu na Boże Narodzenie. Ibisz świętym Mikołajem

"Święta marzeń" w piosence Polsatu na Boże Narodzenie. Ibisz świętym Mikołajem

Będzie mega fuzja. Netflix kupuje Warner Bros. Discovery bez telewizji

Będzie mega fuzja. Netflix kupuje Warner Bros. Discovery bez telewizji