HappyDay.pl już działa - oferty ogólnopolskie i z 7 miast

Agora uruchomiła swój serwis zakupów grupowych - HappyDay.pl. Startowi witryny towarzyszy duża kampania reklamowa.

tw
tw
Udostępnij artykuł:

Na HappyDay.pl prezentowane są oferty ogólnopolskie (codziennie jedna) oraz z 7 dużych ośrodków miejskich: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Krakowa, Trójmiasta, Łodzi i aglomeracji śląskiej. Strona działa na zasadach typowych dla zakupów grupowych: usługi, bilety i produkty można kupić z kilkudziesięcioprocentową zniżką, o ile zakup zadeklaruje odpowiednio dużo osób.

Sprzedażą ofert do HappyDay.pl zajmują się działy sprzedaży lokalnej „Gazety Wyborczej” wspierane przez osobny zespół doradców. W ramach programu edukacyjnego partnerom serwisu zapewniane są doradztwo i wsparcie ekspertów, a także weryfikacja możliwości realizacji oferty. Partnerzy mogą też liczyć na szeroką promocję w mediach należących do Agory - wszystkie oferty z HappyDay.pl będą promowane m.in. na stronach z grupy Gazeta.pl, w dzienniku „Metro” oraz w ogólnopolskim i lokalnych wydaniach „Gazety Wyborczej”.

- Najistotniejsza jest dla nas jakość i wiarygodność, dlatego wszystkie oferty publikowane w serwisie pochodzą od partnerów, których możliwości i jakość usług zostały sprawdzone przez doradców sprzedażowych - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Dominika Derewicz, kierownik HappyDay.pl.

grafika

Startowi serwisu towarzyszy zaplanowana do końca czerwca kampania wizerunkowa, która obejmuje przede wszystkim media Agory: internet (m.in. Gazeta.pl, MSN.Gazeta.pl, Plotek.pl, Deser.pl, a także sieć reklamowa Google), prasę („Gazeta Wyborcza”, „Metro”), radio (Złote Przeboje, Roxy FM) oraz outdoor (ekrany cityInfo TV). Kreacje przygotowała agencja interaktywna Pro-Creation, a media zaplanował i zakupił dział promocji Gazeta.pl. 

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Plus jak Play? Nowa kampania operatora przypomina cykl reklam konkurencji

Plus jak Play? Nowa kampania operatora przypomina cykl reklam konkurencji

Dziennikarka "Krytyki Politycznej" zapowiada pozew. Mamy komentarz Stanowskiego

Dziennikarka "Krytyki Politycznej" zapowiada pozew. Mamy komentarz Stanowskiego

Netflix rośnie także w reklamach i transmisjach. Rekordowy baseball i k-pop

Netflix rośnie także w reklamach i transmisjach. Rekordowy baseball i k-pop

Koniec serialu "Glina. Nowy rozdział". Znamy widownię

Koniec serialu "Glina. Nowy rozdział". Znamy widownię

Maciej Traczyk, commerce director, WPP Media
Materiał reklamowy

Maciej Traczyk, commerce director, WPP Media

TVN pokaże urodzinowy koncert Agnieszki Chylińskiej

TVN pokaże urodzinowy koncert Agnieszki Chylińskiej