Agencja Heart&Brain z działem mediowym, na czele Roman Domina

Agencja reklamowa Heart&Brain utworzyła dział mediowy. Pokieruje nim Roman Domina, obecny szef analityki. Szefem spółki e-commercowej jest Artur Suligowski, wcześniej związany z Zalando Lounge.

BG
BG
Udostępnij artykuł:
Agencja Heart&Brain z działem mediowym, na czele Roman Domina

Michał Kazimierczak, dyrektor strategiczny i partner w Heart&Brain przekazał w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, że dział mediowy zostaje wydzielony z części spółki ecommerce.

W związku z wprowadzanymi zmianami do obecnego składu H&B eCommerce dołączają 2 osoby. Działem mediowym będzie kierował Roman Domina, obecny szef analityki. Szefem spółki e-commercowej jest Artur Suligowski - wcześniej country manager Zalando Lounge w berlińskim biurze Zalando.

Zespół działu mediowego będzie się zajmował zakupem mediów digitalowych, w tym kampanii bidujących, displayowych oraz remarketingowych. Obecnie pracuje już dla MediaMarkt, DoxyChain, marki odzieżowej Fluff, niemieckiej marki Yes My Love i klientów MSP.

- Skupienie się na konkretnym segmencie digital media pozwala nam wyspecjalizować się w zakresie kampanii typu CPC i CPV. Budujemy kompetencje, których często brakuje tradycyjnym domom mediowym. Jednym z głównych celów jest niwelowanie skutków luki transparentności, która jest bolączką wielu marketerów działających w sferze online czy omnichannel. Dodatkowo w ramach współpracy z naszym start-upem martechowym Cloudwise rozwijamy narzędzia, które wspomagają procesy automatyzacji kampanii i tworzenia ścieżek zakupowych. Narzędzia uwzględniają zmiany dotyczące ochrony prywatności, jak i nadchodzącą erę post-cookies. W wyniku połączenia technologii, inżynierii danych i social media, budujemy aktywa zwiększające ROI/ROAS oraz takie, które generują skalowalne wzrosty w wynikach biznesowych - wyjaśnia Michał Kazimierczak.

Dodaje, że z rozmów prowadzonych z dyrektorami marketingu wynikało, że czują chaos i zagubienie, że brakuje kompetencji technicznych. - Inflacja kosztowa rośnie, a często działy wewnętrzne nie są w stanie rozwiązać tego problemu - rzeczywistość zmienia się zbyt szybko, kompetencje są bardzo drogie i tylko wąsko wyspecjalizowane jednostki są w stanie nadążyć za tymi zmianami - dodaje Kazimierczak.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PTWP znów kupuje. Tym razem w eventach

PTWP znów kupuje. Tym razem w eventach

Odejście po dwóch dekadach. Zbigniew Parafianowicz żegna się z "Dziennikiem Gazetą Prawną"

Odejście po dwóch dekadach. Zbigniew Parafianowicz żegna się z "Dziennikiem Gazetą Prawną"

PKO BP szuka platformy do monitoringu i moderacji treści w internecie

PKO BP szuka platformy do monitoringu i moderacji treści w internecie

Ilu widzów miało "Ostre cięcie"? TVN Style szykuje kolejną edycję

Ilu widzów miało "Ostre cięcie"? TVN Style szykuje kolejną edycję

Były szef social mediów naTemat z nową pracą

Były szef social mediów naTemat z nową pracą

"New York Times" pozywa administrację Trumpa

"New York Times" pozywa administrację Trumpa