Hebe i Gosh we wspólnej akcji "Kobiety mają moc"

"Kobiety Mają Moc" to inicjatywa Gosh Copenhagen mająca na celu propagowanie organizacji wspierających pomoc kobietom. Akcja zorganizowana przez duńską firmę kosmetyczną we współpracy z siecią drogerii Hebe (Jeronimo Martins Polska) zrzesza najbardziej rozpoznawalne Influencerki w polskim świecie beauty. Wśród nich są m.in. Oliwia Szymańska i Klaudia Cukier-Puder.

bg
bg
Udostępnij artykuł:
Hebe i Gosh we wspólnej akcji "Kobiety mają moc"

Akcja polega na stworzeniu dwóch zespołów – Team Magic oraz Team Drama, do których rekrutacja przeprowadzona jest przez makro-influencerów. Przynależność do grup podkreślana jest zawieszką, którą otrzymują ambasadorzy zaangażowani w akcję.  Złota i srebrna barwa zawieszki odpowiadają rodzajom tuszu marki Gosh, który przypisany będzie do obu zespołów.

Aby dołączyć do akcji Gosh Copenhagen wystarczy opublikować na swoim profilu instagramowym post ze zdjęciem lub filmem, na którym będzie makijaż wykonany wybraną maskarą – Gosh Catchy Eyes Magic lub Gosh Catchy Eyes Drama. Należy oznaczyć #TeamMagic lub #TeamDrama oraz #GoshPolska i #DrogerieHebe.

Organizacje działające na rzecz pomocy kobietom, które zaangażowane są w inicjatywę Kobiety Mają Moc to Centrum Praw Kobiet, Federacja Stowarzyszeń „AMAZONKI“, Instytut Matki i Dziecka, epozytywnaopinia.pl oraz Fundacja Piękniejsze Życie.

Akcja wspierana jest przez takie Influencerki jak Oliwia Szymańska, Klaudia Cukier Puder, Adrianna Grotkowska, Alexxis Ola, Weronika Haza i j.tere.

Zgłoszenia do akcji przyjmowane są do 30 listopada br. Ogłoszenie wyników odbędzie się na Instagramie 6 grudnia br.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"