III etap cyfryzacji telewizji naziemnej

19 marca sygnał analogowej telewizji naziemnej z nadajników: Elbląg, Rzeszów, Szczecin, Warszawa oraz Wisła zostanie zastąpiony przez sygnał cyfrowy. Równocześnie w tych lokalizacjach zostaną uruchomione nadajniki cyfrowe emitujące programy multipleksu trzeciego (MUX-3).

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Znany youtuber bez praw do mundialu przebił dwa razy głównego nadawcę

Znany youtuber bez praw do mundialu przebił dwa razy głównego nadawcę

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?
Materiał reklamowy

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"