Ilu widzów ma "Idź na całość"? TTV pokonuje Polsat i TVN

400 tys. widzów ogląda drugi sezon programu "Idź na całość" na antenie telewizji TTV. Nadawany w weekendowe popołudnia teleturniej zapewnia stacji trzecie miejsce w całym rynku, za TVP1 i TVP2, a przed Polsatem i TVN.

Patryk Pallus
Patryk Pallus
Udostępnij artykuł:
Ilu widzów ma "Idź na całość"? TTV pokonuje Polsat i TVN
"Idź na całość" nadawane jst w TTV w weekendy

Druga seria "Idź na całość" nadawana jest dwa razy w tygodniu – w soboty i niedziele o 16.05 od 14 lutego (pierwsza ukazywała się jesienią tylko w niedziele).

Po sześciu odcinkach średnia widownia programu wyniosła 400 tys. osób, co dało stacji 3,91 proc. udziału w grupie wszystkich widzów, 4,28 proc. w grupie komercyjnej 20–54 oraz 4,08 proc. w 16–59 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

Spośród sześciu wyemitowanych dotąd odcinków programu największą widownię zgromadziło czwarte wydanie, które obejrzało średnio 510 tys. osób. Najmniej widzów włączyło kolejny odcinek – było to 330 tys. oglądających. Warto dodać, że nadawano go w pierwszą tak ciepłą sobotę tej zimy.

Stacja TTV w paśmie emisję teleturnieju zajmuje trzecią pozycję w grupie 4+, za TVP1 i TVP2, oraz czwarte miejsce w grupach komercyjnych (tam lepszy jest jeszcze Polsat).

"Idź na całość" wróciło do telewizji po 24 latach

"Idź na całość" to program realizowany na licencji amerykańskiego formatu "Let's Make a Deal". W polskiej telewizji zadebiutował w 1997 roku na antenie Polsatu.

Do TTV program trafił po 24 latach od emisji ostatniego sezonu w Polsacie. Format został odświeżony zwłaszcza pod względem wizualnym, a do Zygmunta Chajzera w roli prowadzącego dołączył Robert Motyka. Teleturniej na zlecenie stacji realizuje firma Well Well Production.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"

Szefowa KRRiT krytykuje sprawdzanie legitymacji reporterów Republiki i wPolsce24

Szefowa KRRiT krytykuje sprawdzanie legitymacji reporterów Republiki i wPolsce24

Kacper Merk współpracuje z radiową Jedynką. Wysłali go na mundial

Kacper Merk współpracuje z radiową Jedynką. Wysłali go na mundial

Tak Republika apeluje o wpłaty. Kłeczek: jesteśmy na wojnie, jeżeli państwo się zdrzemną, wybuchnie bomba

Tak Republika apeluje o wpłaty. Kłeczek: jesteśmy na wojnie, jeżeli państwo się zdrzemną, wybuchnie bomba

Wielki powrót "Rancza". Dorota Stalińska i Katarzyna Maciąg dołączają do obsady

Wielki powrót "Rancza". Dorota Stalińska i Katarzyna Maciąg dołączają do obsady