Rebranding oraz zmiana nazwy są wynikiem nowej strategii przyjętej przez agencję.Obok nazwy, agencja zaprezentowała także nowy claim "Codziennie przekraczamy oczekiwania". W związku z rebrandigiem zostaną zaktualizowane kanały social mediowe i wszystkie materiały agencyjne.
- Rebranding nie jest zapowiedzią zmian, a raczej przypieczętowaniem tych, które już w agencji zaszły. K2 Create nie jest już agencją wyłącznie digitalową. Dziś przede wszystkich zajmujemy się tworzeniem dużych idei dla dużych marek. Jesteśmy tą agencją w reklamowym krajobrazie, która koncentruje się na wytwarzaniu nowej wartości dla swoich Klientów, w której odważne myślenie ma zawsze uzasadnienie strategiczne i biznesowe. Interesuje nas popularność marek, która przekłada się na wzrosty wskaźników marki i sprzedaży - mówi Filip Szperl, dyrektor kreatywny K2 Create.

Dziś do głównych obszarów kompetencyjnych K2 Create należą analiza i strategia marki, tworzenie idei, projektowanie zintegrowanych kampanii marketingowych oraz komunikacja ATL, digital i social media.
##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/k2-holding-ze-wzrostem-wplywow-o-8-proc-i-15-mln-zl-zysku-ebitda-chce-wyplacic-2-3-mln-zl-dywidendy ##
K2 Create stawia na rozwój technologii
Zgodnie z nową wizją, K2 Create skupi się na tworzeniu komunikacji wspierającej sprzedaż oraz szerzeniu dużych idei przy pomocy nowoczesnych kanałów komunikacji i rozwiązań technologicznych.
- Pandemia zmieniła większość procesów pracy agencji i formułę naszej współpracy z Klientami. Świetnie nam się pracuje w sposób zwinny, kojarzony bardziej z kulturą startupu, aniżeli korporacją. Historia Agencji K2 i dziedzictwo naszej marki dowodzą, że jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która w naturalny sposób potrafi skutecznie łączyć marketingowy ogień z wodą. Czyli kreację dużych idei komunikacyjnych z kreowaniem rozwiązań technologicznych, które pomagają je upowszechniać. Einstein mówił, że kreatywność to inteligencja, która lubi się bawić. Chcemy, żeby takie właśnie było K2 Create - komentuje Michał Rutkowski, dyrektor zarządzający K2 Create.

K2 Create pracuje dla takich klientów m.in. jak: Pepsi, Carrefour, Netflix, Samsung, UPC czy Brown-Forman.
Autorem zbiorowym nazwy i logo jest zespół kreacji K2 Create, który opierał się o standard wizualny całej Grupy K2.











