– Rozmowy publicystów, specjalistów, dziennikarzy i naukowców o tym, co właśnie się wydarzyło. Na świecie i w Polsce. Bez pośpiechu, ale z ręką na pulsie – tak Maria Stepan na platformie X zapowiedziała pierwsze wydanie „Loży Zero”, wyemitowane w środę wieczorem.
W programie Maria Stepan rozmawiała z Kataryną, Janem Rojewskim, Rafałem Wosiem i Łukaszem Warzechą. Dyskusja trwała dwie godziny.

To kolejna zmiana w tematyce publicystycznej na Kanale Zero. Pod koniec stycznia br. współpracę z kanałem, w związku ze startem Krzysztofa Stanowskiego w wyborach prezydenckich, zawiesił Marcin Meller prowadzący w piątkowe wieczory „Kolację Mellera”.
W miejsce tego programu pojawił się „Wieczór geopolityczny”, którego gospodarzem jest Jakub Dymek.
Kanał Zero ma na YouTubie 1,52 mln subskrybentów. Zamieszczone na nim 3,4 tys. materiałów zanotowało jak dotąd 538 mln odtworzeń.











