Kolejny sukces The Last Case of Benedict Fox Gra Plot Twist w TOP20 najczęściej dodawanych do wishlisty gier na STEAM Next Fest!

Najbardziej oczekiwana gra na Xbox-a tworzona przez Plot Twist podbiła STEAM Next Fest. The Last Case of Benedict Fox znalazł się w zestawieniu TOP20 najpopularniejszych gier spośród prezentowanych wersji demo. Pełna gra już 27 kwietnia br. zadebiutuje na platformach Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Wcześniej Plot Twist chciałoby zadebiutować na NewConnect. W lutym spółka złożyła do GPW Dokument Informacyjny.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

– Jesteśmy niezwykle usatysfakcjonowani z odbioru dema gry przez graczy. Nasz tytuł znalazł się w prestiżowym zestawieniu TOP20 najchętniej wybieranych produkcji, spośród setek prezentowanych na festiwalu tytułów. To ogromne osiągnięcie i wielka nobilitacja. Liczymy, że tak pozytywne oceny graczy znajdą odzwierciedlenie w poziomach wishlisty naszego tytułu - mówi Paweł Czapla, prezes Plot Twist. - To, co najczęściej powraca w opiniach społeczności, to ich zachwyt nad grafiką, atmosferą i nieszablonowym podejściem do gatunku. Kampania promocyjna nabiera tempa, kolejne miesiące będą dla nas czasem aktywnej pracy. Jesteśmy na to przygotowani – dodaje Paweł Czapla.

Podczas festiwalu STEAM Next Fest Plot Twist  udostępniło także nowy fragment gameplayu.

W ostatnich miesiącach spółka brała udział w najważniejszych targach i pokazach gier. Podczas Gamescom Opening Night LIVE The Last Case of Benedict Fox został okrzyknięty najbardziej oczekiwanym tytułem na Xbox-a. Studio pojawiło się także na targach PAX West w Seattle, EGX London, Poznań Game Arena 2022, a także Paris Games Week. W 2021 oraz w 2022 r. przy wsparciu DM INC S.A. Plot Twist pozyskało w ramach subskrypcji prywatnych kwotę 4,8 mln zł. Funkcję Autoryzowanego Doradcy dla spółki w procesie upublicznienia na rynku NewConnect pełni INC S.A.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

To już pewne. Netflix w przyszłym roku wprowadzi w Polsce reklamy

To już pewne. Netflix w przyszłym roku wprowadzi w Polsce reklamy

Rada programowa domaga się wycofania reklam z kanału TVP

Rada programowa domaga się wycofania reklam z kanału TVP

Twórcy konkursu Podcast Roku zapraszają na Inspiration Day

Twórcy konkursu Podcast Roku zapraszają na Inspiration Day

ASAP&ASAP realizuje kampanię launchową nowego modelu Isuzu

ASAP&ASAP realizuje kampanię launchową nowego modelu Isuzu

Nowa naczelna "Aktivista". W przeszłości w "Vogue Polska"

Nowa naczelna "Aktivista". W przeszłości w "Vogue Polska"

Wawrzyniec Kostrzewski dołącza do Under Ski Tower

Wawrzyniec Kostrzewski dołącza do Under Ski Tower